فهرست
آقای مشاهده گر ، مدیر جدید تونل ورزشگاه نیوکمپ !
آقای مشاهده گر ، مدیر جدید تونل ورزشگاه نیوکمپ !

آقای مشاهده گر ، مدیر جدید تونل ورزشگاه نیوکمپ !

آی اسپورت -  بازی برگشت سوپرجام اسپانیا بین رئال مادرید و بارسلونا در نیوکمپ ! رئال نتیجه را واگذار می کند اما آنچه تیتر یک خبرهای ورزشی جهان می شود این نتیجه نیست. بلکه فروکردن انگشت در چشم تیتو ویانووا توسط مورینیو تبدیل به بحث برانگیزترین صحنه آن دیدار می شود.

اما بحث اصلی ما در اینجا نه مورینیو است نه ویانووا . اگر به تمام عکسها و فیلمهایی که از این صحنه گرفته شده است خوب نگاه کنید ، تصویر مردی با سبیل را مشاهده می کنید که بدون اینکه عکس العمل خاصی نشان بدهد در تمام لحظاتی که مورینیو مشغول آسیب رساندن به چشم تیتو بود با بی تفاوتی خاص و البته خنده داری به این دو نگاه می کرد. نام این فرد که به آقای مشاهده گر معروف شد " فرانسس ساتورا " است.دیروز خبر جالبی از باشگاه بارسلونا بیرون آمد که آقای ساتورا موقتا بعنوان مدیر تونل ورزشگاه نیوکمپ در هنگام برگزاری بازی های این تیم منصوب شده است .

همچنین آقای مشاهده گر به عنوان هماهنگ کننده با آقای گودایول مدیر جدید شهرک ورزشی بارسلونا نیز فعالیت خواهد داشت.لازم به ذکر است که دیروز از طرف مدیران ارشد این باشگاه آقای دیوید گودایول بعنوان مدیر جدید شهرک ورزشی بارسلونا (محل تمرینات این تیم) جایگزین آقای گراتاکوس شده است تا سومین نفری باشد که در  4 سال اخیر این مسئولیت را به عهده داشته است.

     
آی اسپورت
2014-04-01 18:48:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر