فهرست
یادداشت/ ونگر باید دست به کار شود
یادداشت/ ونگر باید دست به کار شود

یادداشت/ ونگر باید دست به کار شود

گرگ استوبارت
آرسنال این فرصت را دارد تا در صورت پیروزی مقابل سوانسی اختلافش با صدر جدول را به عدد 3 برساند. اما این به معنی امید زیاد برای قهرمانی توپچی ها نیست و ونگر باید اقدامات جدی انجام دهد تا امیدهای قهرمانی تیمش بر باد نرود. مشاهدات اخیر نشان می دهد آرسنال برای قهرمانی در لیگ آماده نیست. این موضوع را مخصوصا در بازی مقابل من یونایتد در اولدترافورد می شد فهمید.
تاکتیک های این تیم ضعیف هستند، عملکردهای فردی روز به روز بدتر می شود و بازیکنان انگیزه کافی برای موفقیت و برد را ندارند. موضوعی که در لیگ قهرمانان اروپا هم دیده شد.
ونگر باید همه این ها را رد کند. باید پیامی فرستاده شود، هم برای بازیکنان و هم برای هواداران. پیامی که استانداردها و انگیزه های آرسنال را مشخص کند و درباره آن ها شفاف سازی کند.
در هفته های اخیر بسیاری از بازیکنان افت شدید داشته اند و افتشان هم به خوبی قابل مشاهده بوده است. تنها بازیکنان قابل قبول توپچی ها این روزها مسوت اوزیل و پیتر چک هستند. حالا وقتش رسیده که ونگر وارد عمل شود.
الکسیس سانچس یکی از بازیکنانی است که بدجور ناآماده است. تند و تیز نیست و از زمانی که از مصدومیت همسترینگ دو ماهه اش بازگشته نتوانسته بازیکن همیشگی باشد. ونگر هم گفته بود که اصلا دوست ندارد او اعتماد به نفسش را از دست بدهد و می خواهد او جنگجو بماند.
ستاره شیلیایی یک استعداد بی نظیر است. اما نتوانسته بازی های خوبی به نمایش بگذارد. نه این که روی نیمکت بازیکنی باشد که از او تاثیرگذارتر باشد. اما شاید اگر در چند بازی 20 دقیقه پایانی را به زمین بیاید زودتر پیشرفت کند و  البته تیم بهتر نتیجه بگیرد. شاید این طور آماده تر و تازه نفس تر باشد.
آرون رمسی یکی دیگر از افتضاح های اخیر آرسنال بوده است. معمولا بازیکنان حریف به راحتی او را جا می گذارند و از طرفی این توانایی را هم ندارد که تیمش را به خوبی به حمله ببرد. مطمئنا اگر سانتی کاسورلا یا ویلشر مصدوم نبودند او نیمکت نشین می شد. به هر حال ونگر باید برای او هم تصمیمی بگیرد.
اگر الننی، خرید زمستانی توپچی ها نتواند حالا کار ویژه ای انجام دهد، پس برای چه خریداری شده است؟ تئو ولکات هم به خاطر عملکردش شدیدا تحت فشار انتقادات است و مقابل یونایتد هم خوب نبود. گابریل اشتباهاتی داشت و روی 2 گل از 3 گل یونایتد مقصر و البته تاثیرگذار بود.
آرسنال هفته مهمی پیش رو دارد. بعد از بازی مهم امشب (چهارشنبه) مقابل سوانسی، این تیم باید به مصاف تاتنهام برود و دربی لندن را برگزار کند.
رقابت برای قهرمانی در انگلیس یعنی هر اتفاقی ممکن است بیفتد. آن هم در 11 بازی پایانی لیگ. شاید رقیبان امتیاز از دست دهند و آرسنال هم چندین برد پشت سر هم کسب کند. به هر حال ونگر باید دست به کار شود و به بازیکنان انگیزه و روحیه دهد تا شاید بتواند فصل آرسنال را نجات دهد. واقعا باید این کار را انجام دهد و در غیر این صورت ممکن است خبر اخراجش را هم بشنود.
 کد خبر 9404
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-02 17:32:44
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۴
لیگ انگلیس جذابیتی که داره (برخلاف لالیگا و لوشامپیونه و بوندس لیگا و تا حد زیادی سری A) اینه که همه ی تیمها نوسان دارن! در مورد لیگ انگلیس میشه گفت(نتیجه ی بازی قابل پیش بینی نیست مگر اینکه اتفاق خاصی بیفته) و در مورد بقیه ی لیگهایی که گفتم میشه گفت(بارسا ویووه و بایرن و پی اس جی تو همه ی بازیها برنده میشن مگر اینکه خلافش اتفاق بیفته!)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر