فهرست
گزارش روز: جدایی قلعه‌نویی دروغ سیزده یا تصمیم قطعی؟!
گزارش روز: جدایی قلعه‌نویی دروغ سیزده یا تصمیم قطعی؟!

گزارش روز: جدایی قلعه‌نویی دروغ سیزده یا تصمیم قطعی؟!

آی اسپورت ـ امروز وب سایتی با عنوان فوتبال هواداران امیر قلعه‌نویی خبر از استعفای امیر قلعه‌نویی در  پایان بازی مقابل تراکتورسازی داد؛ به نوشته این وب سایت قلعه‌نویی بعد از این مسابقه استعفای خود را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد. به نوشته این سایت قلعه‌نویی قصد داد سال آینده مربیگری نکند با وجود یک تیم خوب شهرستانی در خانه به استراحت بپردازد. با انتشار این خبر در فیسبوک عده ای این خبر را دروغ سیزده تعبیر کردند و برخی از طرفداران استقلال هم با توجه به اتفاقات این فصل به تایید این خبر و گمانه زنی درباره آن پرداختند.
در  این شرایط یکی از مدیران استقلال در  گفت‌وگو ‌ با آی‌اسپورت‌ درباره این خبر می‌ گوید در حال حاضر 5 بازی تا پایان فصل فرصت باقی است و آقای قلعه‌نویی باهوش تر از این است که با توجه به شرایط خاص استقلال در این شرایط دست به اعلام نظر بدهد. اگر او قصد جدایی از استقلال را داشته باشند مثل دفاعات قبلی کسی را در جریان نخواهد گذاشت و مستقیما تصمیمش را اجرایی خواهد کرد؛ این منبع تاکید می‌ کند تمرکز قلعه‌نویی فعلا بر نتیجه گرفتن در بازی های باقیمانده استقلال است و پس از آن هر اتفاقی ممکن است.
قلعه‌نویی امسال فصل بسیار سختی را در استقلال پشت سر گذاشته اما علاقه او به استقلال نکته ای نیست که بشود نسبت به آن بی توجه بود. استقلال هرگز تیم ثروتمندی نبوده و سرمربی فعلی استقلال با وجود همه مشکلات به مقتضیات کار در این باشگاه پرطرفدار آشناست.
     
آی اسپورت
2014-04-01 19:04:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر