فهرست
گزارش/ مقایسه جالب MSN و BBC
گزارش/ مقایسه جالب MSN و BBC

گزارش/ مقایسه جالب MSN و BBC

بن هیوارد
در حالی که بی بی سی تنها 2 بازی در کنار هم بازی کرده اند، ام اس ان تا کنون در 18 بازی هر سه در زمین حضور داشته اند.
رونالدو بعد از مصاحبه ای که در آن گفته بود: اگر دیگر بازیکنان تیم در سطح من بازی می کردند، ما می توانستیم در صدر جدول باشیم، مجبور به توضیح آن به خبر نگاران شد. در حالی که مصدومیت های متوالی در سال 2015-16 رئال مادرید را به شدت تضعیف کرده، شاید این حرف رونالدو خیلی هم بیراه نبوده است.
برنده سه عنوان بهترین بازیکن جهان با حرف هایش در مصاحبه بعد از بازی با اتلتیکومادرید در برنابئو خبرنگاران را شوکه کرد. با این حال پس از آن با توضیح حرف های خود گفت که از صحبت های او بد برداشت شده و نمی خواسته به هم تیمی هایش توهین کند. با همه این ها رونالدو باید در تمرین روز دوشنبه صبح این مسئله را با هم تیمی هایش به طور کامل حل کند.
زیدان در مصاحبه ای فاش ساخت که این مسئله برای او حل شده است و مشکلی نمی بیند. او همچنین گفت که این موضوع به پایان رسیده است. زمانی که ستاره پرتغالی به صحبت می پردازد، معمولا چیز مهمی برای گفتن دارد. ستاره رئال مادرید در این مورد می گوید: صحبت های من به صورت اشتباه برداشت شده بود. من نمی خواستم بگویم که بهتر از دیگران هستم. منظورم اشاره به مصدومیت ها بود که گریبان گیر تیم شده است. ما بازیکنان زیادی را مانند په په، بیل، بنزما و مارسلو به علت مصدومیت در اختیار نداریم. این باعث شده تا ما از جایگاهی که باید در آن باشیم فاصله بگیریم. من به هم تیمی هایم احترام می گذارم و هرگز به آنها توهین نمی کنم. به هیچ عنوان خود را بهتر از دیگران نمی دانم.
آمار و ارقام تمامی حرف های رونالدو را تایید می کند. او بیشتر از هر بازیکن دیگری در این فصل برای رئال مادرید به میدان رفته و بازی کرده است، او در فصل 2015-16 در بهترین فرم خود نبوده است، رونالدو به ندرت فرصت بازی کردن در کنار بیل و بنزما را با هم پیدا کرده است. زمانی هم که این فرصت را داشت، آنها تازه از مصدومیت بازگشته بودند و باید با عدم آمادگی و قدرت بدنی آنها سازگاری پیدا می کرد.
لیونل مسی در این فصل حدود 2 ماه از میادین به دور بود، اما با همه اینها بازیکن آرژانتینی در فصل 2015-16 30 بار برای بارسلونا به میدان رفته است که 23 بازی در کنار لوئیس سوارز و نیمار بوده است. آنها 18 بازی را در حالی که هر سه در زمین بوده اند به پایان رسانده اند. در مجموع سه بازیکن کلیدی بارسلونا 108 بازی و روی هم 9355 دقیقه بازی کرده اند.
بی بی سی در این زمینه کمی بد شانس بوده اند. رونالدو 33 بازی انجام داده است اما بیل تنها در 17 بازی و بنزما در 25 بازی به میدان رفته اند. در مجموع 75 بازی که تنها در 14 بازی از آن، هر سه در زمین حضور داشته اند. در کل آنها 6،072 دقیقه بازی کرده اند. کمتر از 65% چیزی که ام اس ان در بارسلونا به میدان رفته اند.
در کنار این آمار ها، اوئیس انریکه به بازیکنانش در مقاطع مختلف استراحت داده است. زمانی که بازی ها پر فشار و نزدیک به هم انجام می شد بنیتز و زیدان هرگز قادر به انجام چنین کاری نبوده اند، بیشتر از همه به علت مصدومیت بیل و بنزما.
مهاجم فرانسوی در بازی مقابل اتلتیکو مادرید به زمین آمد اما پس از یک نیمه به علت تشدید دوباره مصدومیت مجبور به ترک بازی شد. در این بین گرث بیل بعد از یک غیبت طولانی به علت کشیدگی ساق پا به تمرینات رئال مادرید بازگشته، با این حال مهاجم ولزی در سفر برای بازی مقابل لوانته تیمش را همراهی نخواهد کرد.
تغییرات گسترده در کادر پزشکی رئال، موجب ناراحتی برخی از ستاره های تیم شد. مصدومیت های زیاد نیز می تواند مدرکی دال بر اشتباه بودن این کار باشند. در مقایسه با بارسلونا، پس از مصدمیت زانوی لیونل مسی هیچ یک از مهاجمان این تیم مصدومیت جدی نداشته است. همانطور که لوئیس انریکه می گوید، اولیویت برای بازیکنانش این است که تا آخرین بازی فصل در اوج آمادگی فیزیکی خود باقی بمانند.
رئال مادرید حالا به دنبال چیزی شبیه به این است. لالیگا تقریبا به طور کامل از دسترس آنها دور شده است. با شکست در دربی روز یکشنبه آنها 12 امتیاز از بارسلونا عقب هستند و تنها 12 بازی دیگر تا پایان فصل فرصت دارند. با همه اینها سفید پوشان هنوز هم در لیگ قهرمانان اروپا فرصت درخشش و کسب جام را از دست نداده اند.
به نظر می آید لیست مصدومیت آنها، با بنزما و بیل تکمیل می شود. با این حال اگر رئال ستاره های خود را در اختیار داشته باشد، می تواند هر تیمی را شکست دهد.
پس رونالدو در مورد اینکه بدون داشتن بازیکنان اصلی، کار برای رئال مادرید(یا هر تیم دیگری) خیلی سخت خواهد بود که برای کسب جام مبارزه کند، خیلی هم اشتباه نمی کند. در حالی که رئال تنها یک شانس برای کسب قهرمانی در این فصل دارد، آنها تنها امیدوار به کمی شانس و خلاصی از مصدومیت هستند.کد خبر 9404
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-02 17:41:54
نظر دهید

۱ نظر
برزو
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۵۸
اصلا نمیشه (و نباید) bbc رو با msn مقایسه کرد. چون مسی و رونالدو در سطح هم هستند اما سوارس و نیمار خیلی سطح بالاتری از بنزما و بیل دارن منظورم به الان نیست حتی وقتی همشون تو اوج باشند اختلاف سطح مثلث msn بیشتره، پارسال بازی بارسا-من سیتی، بارسا-پی اس جی و بارسا-بایرن و نهایتا بارسا-یووه تو هر بازی یکی از این سه نفر با درخشش خودش بازی رو دراورد(اونم بازیهایی به این بزرگی) اما در مورد رئال، من غیر از فینال کوپا دل ری 2014 یادم نمیاد تو بازی بزرگ دیگه ای گرت بیل درخشش ویژه ای داشته باشه! بنزما هم بازیکنی نیست که بازی رو دربیاره خلاقیت سوارس رو اصلا نداره اون گلهایی هم که تو بازیهای بزرگ میزنه عمدتا دروازه خالی و تک به تکه!(مث گلهایی که تو این دو سال تو برنابئو به بایرن و لیورپول زده) کلا خواستم بگم مقایسه ی این مثلث (تو دوران اوج خودشون) شاید از نظر تعداد گل زده جور دربیاد اما تو بازیهای بزرگ و جایی که نیاز به خلاقیت داشته باشه مثلث msn خیلی خیلی بهتر کار میکنه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر