فهرست
ادعای روز: اگر در آلمان بودم مربی دورتموند می شدم
ادعای روز: اگر در آلمان بودم مربی دورتموند می شدم

ادعای روز: اگر در آلمان بودم مربی دورتموند می شدم

آی اسپورت- پاشازاده زمانی که کلوپ سرمربی دورتموند بود در مصاحبه ای گفته بود که اگر او در فوتبال آلمان مانده بود می‌توانست سرمربی این تیم شود. پاشازاده هنوز هم روی این نظریه اش تاکید دارد:«در آلمان صد در صد همینطور است اما در ایران نه. خیلی از دوستان مان هستند که در لیگ برتر نتایج ضعیفی کسب می‌کنند و اخراج می‌شوند اما دوباره به آنها تیم می‌دهند. در لیگ یک همینطور. تیم مربی ته جدول است و اخراج می‌شود اما چند روز بعد می‌رود و هدایت تیمی بهتر را بر عهده می‌گیرد. این قانون فوتبال ایران است. قانونی عجیب که اکثر تیم‌ها از آن تبعیت می‌کنند. من در این مدت کارنامه خوبی داشته ام اما نتوانستم در لیگ برتر مربیگری کنم که چند دلیل دارد: اول اینکه اجازه دخالت به هیچ احدی را نمی‌دهم. از مدیر گرفته تا مالک.
دوم اینکه ارتباط مناسبی با دلال‌ها ندارم. یعنی بازیکنی را که نشناسم بدون تست فنی جذب نمی‌کنم چون به تیم و باشگاهم تعهد دارم. البته بقیه را محکوم نمی‌کنم، چون این واقعیت فوتبالمان است. پارس جم چهارمین تیم من است که در آستانه صعود به لیگ یک قرار دارد. اگر در آلمان این موفقیت را به دست می‌آوردم قطعا مرا به‌عنوان مثلا سرمربی دورتموند انتخاب می‌کردند. حالا یا کار من در ایران ایراد دارد که تیم نمی‌دهند یا اتفاق‌هایی دیگر رخ می‌دهد که از آنها خبر ندارم.»
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-03-02 19:06:32
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۲
حداقل بگو تو لیگ یک. یهویی از لیگ دو به لیگ برتر؟ اونم حتما استقلال؟
-
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۵
هر چی باشه از پرویز که بهتره! من جای افشارزاده بودم همون مقع که تو دربی با تعویض های احمقانش برد رو از دست داد اخراجش میکردم پاشازاده رو میاوردم
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۵۸
توهم
برزو
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۲۱
هیچکدوم از این مربیها سعی نمیکنن خودشونو اپدیت کنن و کلاسهای مربیگری رو هم ناقص و با پارتی بازی و پول میرن و مدرکشو میگیرن، تنها کسی که داره خیلی شیک و منظم با تلاش و پشتکار زیاد کلاسهای مربیگریشو میره و مدرک میگیره و از امکاناتی که در اختیارش گذاشته میشه تا اخرین حد استفاده میکنه "وحید هاشمیانه"، لذت بردم وقتی عکساشو تو تمرین بایرن مونیخ وقتی کنار گواردیولا ایستاده بود دیدم///امیدوارم هیچوقت تو لیگ برتر ایران مربیگری نکنه و یه روز سرمربی تیم ملی ایران بشه تا از تواناییهاش استفاده بشه. یه مربی باید انگلیسی رو مسلط بتونه صحبت کنه تا با بازیکنان خارجی بتونه خیلی راحت ارتباط برقرار کنه.ضمن اینکه توانایی فنی و بازیخوانی خوبی داشته باشه و مهمهتر از همه ی اینا یه روانشناس باشه تا بتونه همیشه انگیزه ی برد رو تو بازیکناش تقویت کنه. ممکنه این پاشازاده اون جاه طلبی لازم رو نداشته باشه هنوز. رو حرفهای اینا هم نمیشه خیلی اعتماد کرد و حساب باز کرد علی دایی هم یه هفته قبل از اینکه سرمربی تیم ملی بشه گفته بود هرکی لابی قوی تری داشته باشه سرمربی ایران میشه!! کلا اینها تا وقتی پست ندارن فوتبال ایران رو فاسد میدونن وقتی تو یه تیم پست میگیرن حرفاشونو فراموش میکنن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر