فهرست
گولیت: چلسی شانس اول قهرمانی در اروپاست
گولیت: چلسی شانس اول قهرمانی در اروپاست

گولیت: چلسی شانس اول قهرمانی در اروپاست

آی اسپورت- گولیت مصر است که آبی‌ها که روز چهارشنبه مقابل پاریسن ژرمن قرار خواهند گرفت،تنها تیمی هستند که می‌توانند بایرن مونیخ و بارسلونا را شکست دهند.

بازیکن سابق تیم ملی هلند، که در مراسم جایزه ی ورزشی لاروس شرکت کرده بود، گفت که اگر تیم مورینیو امتیازی از دست ندهد، وی بار دیگر سلطنت انگلستان را کسب خواهد کرد.

گولیت گفت: "فکر می‌کنم که چلسی بیشترین شانس قهرمانی در اروپا را دارد. آنها تنها تیمی هستند که می‌توانند بارسلونا و بایرن مونیخ را شکست دهند. انها می‌توانند به شدت به آنها ضربه بزنند و فشار بیاورند. و اگر به بازیکنی فشار بیاوری، شروع به اشتباه کردن می‌کند. بنابراین فکر می‌کنم که آنها قادر به قهرمان شدن هستند.

آنها کابوس هر تیمی هستند. فکر می‌کنم که بسیار قدرتمند هستند. ژوزه مورینیو هیچگاه این موضوع را به زبان نمی‌آورد ولی آنها شانس زیادی دارند.

آنها توپ را به خوبی پس می‌گیرند و بسیار خوب بازی می‌کنند.

تنها مشکل اینجاست که آنها چندین امتیاز مقابل تیم‌های ضعیف تر در لحظات پایانی از دست داده‌اند.

گولیت همچنین امیدوار است که دیگر تیم انگلیسی حاضر در لیگ قهرمانان یعنی منچستریونایتد نیز خوب کار کند و نتیجه بگیرد.

وی گفت: "منچستریونایتد چیزی برای از دست دادن ندارد. دیدن یونایتد در شرایط فعلی آنها اصلا جالب نیست. زیرا ما می‌خواهیم که آنها منچستریونایتد باشند.

با وجود اینکه روزهای سختی دارند، فقط صبر کنید و به مویس فرصت دهید بازیکنانی که می‌خواهد در تابستان بخرد. او تنها کسی است که می‌تواند شرایط را عوض کند. باید به او فرصت داده شود."

     
آی اسپورت
2014-04-01 18:36:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر