فهرست
تعجب آلمانی ها از خرید استقلال؛ بازیکن درجه دو
تعجب آلمانی ها از خرید استقلال؛ بازیکن درجه دو

تعجب آلمانی ها از خرید استقلال؛ بازیکن درجه دو

آی اسپورت- استقلال تهران سرانجام بازیکن خارجی مورد نظرش را به خدمت گرفت. عادل شیحی که سابقه یک دهه حضور در تیم کلن آلمان را دارد، با آبی ها قرارداد بست ولی حالا آلمانی ها از امضای قرارداد استقلال با این بازیکن، متعجب شده اند. یکی از سایت های این کشور روز گذشته گزارشی منتشر کرد که نشان می داد شیحی برخلاف تصاویری که از بازی او منتشر شده، از روزهای اوجش فاصله زیادی دارد. در این گزارش نوشته شده، این بازیکن طی 10 سال حضور در کلن، مدام در حال انتقال از تیم اصلی باشگاه به تیم ب و حتی رژیون لیگ(لیگ چهارم آلمان) بوده است. شیحی از سال 2010 تنها 550 دقیقه برای تیم اصلی کلن بازی کرد و سپس به خاطر درگیری با فرانک شافر سرمربی سرمربی وقت کلن، به تیم ب منتقل شد و بعد هم به لیگ دسته چهارم تبعید شد.
او سرانجام پس از یک دهه حضور در کلن، در سال 2014 به تیم فولام منتقل شد. در یک فصل حضور در این تیم تنها 30 دقیقه بازی کرد و انتقادهای فراوانی از ماگات به خاطر جذب او شد. نکته اینجاست که طبق این گزارش، شیخی 10 ماه بدون تیم بوده است. در روزهایی که او خود را برای خداحافظی از فوتبال آماده کرده بود، استقلالی ها پیشنهاد جذب این بازیکن را دادند. آمار شیحی در دو سال گذشته نشان می دهد تنها 112 دقیقه در لیگ دسته چهار، 10 دقیقه برای تیم ب کلن و 30 دقیقه برای فولام به میدان رفته است.
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-02 20:03:56
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۰۵
کاملا برازنده کیسه هست
-
چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۲۹
به تیم اسطوره های کاغذی خوش آمدی...
حرف حساب
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۲۹
انتظار داشتید پرویز جرزن بازیکن خوب بتونه انتخاب کنه؟؟ همین امسال نگاه میکرد ببینه برانکو کی رو میخواد سریع میرفت باهاش مذاکره میکرد!! تازه گیرم که مظلومی بازیکن شناس باشه، کدوم بازیکن خوب میاد برای تیم دسته سومی بازی کنه؟؟؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر