فهرست
قلعه‌نویی: فرصت‌سوزی کردیم، الجزیره من را یاد براگا می‌اندازد
قلعه‌نویی: فرصت‌سوزی کردیم، الجزیره من را یاد براگا می‌اندازد

قلعه‌نویی: فرصت‌سوزی کردیم، الجزیره من را یاد براگا می‌اندازد

آی اسپورت- تراکتورسازی تبریز در دومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا هم پیروز شد تا با توجه به نتاج این هفته، امیر قلعه‌نویی در کنار مربی الجیش، موفق‌ترین مربی‌ها باشند. صحبت‌های قلعه‌نویی بعد از برد شیرین دور از خانه تراکتورسازی در آسیا را می‌خوانید:

**می‌دانستیم که الجزیره به چه شکلی بازی می‌کند دو راه حمله داشتند که آن را بستیم. از بازیکنان به خاطر اینکه نظم و ساختار دفاعی خوبی داشتند تشکر می‌کنم.
**در نیمه اول می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم که فرصت سوزی کردیم خدا را شکر در یک بازی سخت 3 امتیاز را گرفتیم در نیمه دوم بازی دست الجزیره بود ولی ما موقعیتی به حریف ندادیم در مجموع بازی بسیار خوب بود و از گرفتن 3 امتیاز خوشحالیم. الجزیره تیم بسیار خوبی است آنها جوانان خوبی به میدان فرستادند که به حریف تبریک می‌گویم این بازیکنان می‌توانند در آینده امارات و فوتبال این کشور موثر باشند. در مجموع خدا را شکر از 2 بازی 6 امتیاز گرفتیم و به آینده خوشبین‌تر هستیم.
**هنوز هیچ چیزی معلوم نیست این بازی را فراموش می‌کنیم و از فردا آماده لیگ می‌شویم یک بازی سخت مقابل پرسپولیس داریم. این 6 امتیباز پشتوانه خوبی است اما ما 4 فینال در پیش داریم که باید پشتوانه لازم را داشته باشیم.**اعتقاد دارم در نیمه اول ضد حمله نزدیم. در نیمه اول ما مالکیت توپ و گردش توپ را در اختیار داشتیم در نیمه دوم قدرت تاکتیکی الجزیره به ما چربید. البته آنها با وجود مالکیت توپ نتوانستند موقعیتی ایجاد کنند.  اگر ما باهوش بودیم در نیمه اول می‌توانستیم گل‌های بیتشری بزنیم.
**اعتقاد من این است که مربی الجزیره بسیار خوب و بزرگی است. تیم الجزیره من را یاد زمان براگا می‌اندازد که این تیم 2 جام به دست آورد. الجزیره نیاز به زمان دارد این تیم در سال‌های آینده بسیار خوب می‌شود حریف تغییر تاکتیک داد اما تیم ما در نظم بسیار باهوش بود. این تیم در لیگ امارات یکی از بهترین‌ خط‌های حمله را دارد اما ما باهوش بازی کردیم و گلی دریافت نکردیم.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-03-02 23:19:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر