فهرست
با بخش ویدئو و عکس آنلاین آی اسپورت همراه باشید / فیس بوک ما را لایک کنید
با بخش ویدئو و عکس آنلاین آی اسپورت همراه باشید / فیس بوک ما را لایک کنید

با بخش ویدئو و عکس آنلاین آی اسپورت همراه باشید / فیس بوک ما را لایک کنید

آی‌اسپورت‌ ـ وب سایت آی‌اسپورت‌ تنها یک ماه پس از آغاز به کار علاقمندان بسیاری را به سمت خود جلب کرده است. دوستداران فوتبال و خوانندگان قدیمی ما در سایت گل مشتریان اخبار و تحلیل های آی‌اسپورت‌ هستند که در تمام ایام نوروز به کار مشغول بود و بدون کوچکترین استراحت تمام اخبار فوتبال ایران و اروپا را پوشش داد.
آی اسپورتی ها حالا یک جمع پرتعداد هستند که ما را به دیگران توصیه می‌ کنند و ما امیدواریم با همین حمایت ها به سرعت به جایگاه واقعی این وب سایت برسیم. آی‌اسپورت‌ در ایام نوروز صفحه فیسبوک خود را هم راه انداخته که در آن اخبار و عکس های متفاوتی را به نسبت خود سایت آپلود می‌ کنیم.
فیس بوک ما را رد ابن آدرس دنبال کنید: https://www.facebook.com/isportNews
در عین حال بخش عکس و ویدئو آی‌اسپورت‌ هم فعال شده است که حتما به آنها سر بزنید. در بخش عکس آنلاین عکس های لحظه به لحظه از مسابقات و تمرین های فوتبال داخلی و خارجی و در بخش ویدئو هم فعلا خلاصه ای از بازی ها و گل های فوتبال های مهم روز را مشاهده خواهید کرد.
آی‌اسپورت‌ خبرنگارانی در سراسر ایران و جهان دارد و این قول را به شما می‌ دهیم که بهترین پوشش خبری، تصویری و محتوایی رقابت های فوتبال را در وب سایت ما مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید که ماهی پرخبر، جذاب و فوق العاده پیش روی ماست. امسال در سال جام‌جهانی لحظه ای از ما غافل نباشید.
آی‌اسپورت‌ با کیفیتی به مراتب بهتر از سایت گل و با رفع نواقص قبلی شما را راضی خواهد کرد. برای تماشای عکس و ویدئوهای جدید روی کلمه عکس آنلاین در بالای صفحه کلیک کنید. هم چنین در صفحه ی نخست و در انتهای صفحه هم به این دو قسمت دسترسی خواهید داشت.
     
آی اسپورت
2014-04-01 19:01:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر