فهرست
چطور بازیکنی که می‌گفتند در اروپا تمام شده، احیا شد؟
چطور بازیکنی که می‌گفتند در اروپا تمام شده، احیا شد؟

چطور بازیکنی که می‌گفتند در اروپا تمام شده، احیا شد؟

آی اسپورت - کریم انصاری فرد در یونان به قدری موفق بوده که از همین حالا چند پیشنهاد خوب از تیم های یونانی و اروپایی برایش ردیف شده است.سال گذشته، وقتی او در لیگ دسته دوم اسپانیا و تیم اوساسونا نیمکت نشین و سکونشین بود، همه تصور می کردند عصر او در اروپا، خیلی زود تمام شده است. وقتی قراردادش با اوساسونا به پایان رسید، باشگاههای ایرانی سرخوش از آنکه او به ایران برمی گردد، پی اش رفتند. از استقلال بگیرید تا تراکتور و پرسپولیس.
کریم اما از روز اول یک هدف داشت؛ بازی در اروپا. خیلی ها تصور می کردند کریم فقط حرفش را می زند و دست آخر به ایران خودمان برمی گردد اما ناگهان پیشنهاد یونان جور شد و او به باشگاه پانیونیوس پیوست. بعضی ها تصور می کردند کریم در این باشگاه هم موفق نباشد و خیلی زود دوباره به ایران برگردد اما کریم این بار تمام معادلات را به هم زد. او حالا به جایی رسیده که از باشگاههای بزرگ یونان پیشنهاد دارد و چه بسا اگر به لیگ دیگری نرود، به پیشنهاد یکی از این باشگاهها پاسخ مثبت بدهد. کریم امسال آمار خوبی در یونان داشته.
او ۸ گل برای این تیم به ثمر رسانده؛ ۷ گل در لیگ و یک گل هم در جام حذفی. او سه پاس گل هم داده و جزو موثرترین بازیکنان تیمش به حساب می آید. کریم امسال سهم زیادی در امتیازهای تیمش داشته و چند بار گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رسانده است. جالب اینجاست که کریم یک گل هم از روی نقطه پنالتی به ثمر نرسانده است. بازیکنان تیم ملی هم در این زمینه همیشه با کریم شوخی می کنند و به او می گوید: «تو را با تبر هم بزنند خودت را زمین نمی اندازی!» انصاری فرد با توجه به فیزیک بدنی اش، کم زمین می خورد و به خاطر همین معمولا خیلی کم پنالتی می گیرد.
او در سال های آقای گلی اش در لیگ هم خیلی کم پنالتی گرفت و پنالتی زد. آمار عملکرد کریم در مجموع بسیار خوب بوده است. در پانیونیوس بازیکنان باید بالای ۱۰ متر در هر مسابقه بدوند و شرایط بدنسازی تیم ها فوق العاده است. انصاری فرد امسال فقط در یک مسابقه زیر ۱۰ کیلومتر دوید. او ۹،۷ کیلومتر در یک مسابقه دوید ولی در سایر بازی ها بالای ۱۰ کیلومتر دوید. بیشترین میزان دوندگی او در این فصل و در یک مسابقه، ۱۱ کیلومتر و ۱۰۰ متر بوده است. او همچنین با زدن ۳۲ استارت در یک مسابقه توانست رکورد جالبی از خود به جای بگذارد. کریم امسال دو بار هم کارت زرد گرفت و در آخرین بازی تیمش هم از زمین مسابقه اخراج شد. در مجموع این فصل برای انصاری فردی که همه فکر می کردند نمی تواند در اروپا دوام بیاورد، فوق العاده بوده است. 

منبع: خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-03-03 10:21:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر