فهرست
خبر بد ونگر برای هواداران آرسنال؛ چک به تاتنهام نمی‌رسد
خبر بد ونگر برای هواداران آرسنال؛ چک به تاتنهام نمی‌رسد

خبر بد ونگر برای هواداران آرسنال؛ چک به تاتنهام نمی‌رسد

آی اسپورت - آرسنال در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه خانگی خود از سوانسی پذیرایی کرد. انتظار می رفت که توپچی ها در این دیدار به راحتی پیروز شوند تا شکست هفته گذشته برابر منچستر یونایتد را فراموش کنند و فاصله خود با صدر جدول رده بندی را کمتر کنند اما شاگردان آرسن ونگر در این دیدار با نتیجه دو بر یک بازی را وگذار کردند تا نشان دهند که نوسان زیادی دارند.
ونگر در نشست خبری بعد از بازی بدشانسی را دلیل نتیجه نگرفتن تیمش در این دیدار دانست. او گفت: بسیار بد شانس بودیم. سوانسی تنها دو شوت به طرف دروازه ما زد و توانست به دو گل برسد این درحالی بود که ما فرصت های زیادی را روی دروازه حریف خلق کردیم. واقعا شکست بسیار تلخ و ناراحت کننده ای بود. نتیجه ناامید کننده ای را به دست آوردیم. باید در این دیدار به پیروزی می رسیدیم اما متاسفانه یک بازی مهم دیگر را از دست دادیم.
سرمربی توپچی ها در پایان سخنان خود یک خبر تلخ برای هواداران آرسنال داشت و آن اینکه پتر چک سنگربان این تیم آسیب دیده است و او به دیدار هفته آینده برابر تاتنهام نخواهد رسید.  آرسنال با شکستی که در این دیدار تجربه کرد 51 امتیازی شد و با 6 امتیاز اختلاف نسبت به لسترسیتی صدرنشین در رده سوم جدول رده بندی باقی ماند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-03 10:57:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر