فهرست
اتهام به یک پرسپولیسی؛ پول دادی که تشویقت کنند
اتهام به یک پرسپولیسی؛ پول دادی که تشویقت کنند

اتهام به یک پرسپولیسی؛ پول دادی که تشویقت کنند

آی اسپورت - در حالی که پرسپولیس بازی‌های فوق‌العاده حساسی پیش رو دارد اخبار و شایعاتی در مورد حاشیه‌های مربوط به سکوها و ارتباط شان با بازیکنان به گوش می‌رسد. دیروز سایت اسپورت تی وی در گزارشی نوشت: «طی چند هفته اخیر اتفاقات تازه‌ای رخ داده که مجموع و برآیند اخبار دریافتی از سکوهای پرسپولیس را نگران کننده به نظر می‌رساند. اگر تا قبل از این کمتر بازیکن خاصی تشویق می‌شد و پایه و اساس شکل گرفته و مورد توافق سکوها تشویق مجموعه تیم بود، حالا تشویق‌ها و سوت و کف‌ها سمت و سوی خاصی گرفته است.
برخی لیدرها بنگر و نورمحمدی را تشویق می‌کنند و لیدرهای دیگر سعی در تشویق انصاری و احمدزاده دارند، معلوم هم نیست که دلیل این لج و لجبازی چیست. معلوم نیست چطور برخی از بازیکنان پرسپولیس پس از تشویق محمد انصاری به این قضیه واکنش نشان داده و بدون هیچ مانع یا شرم و حیایی در چشم این بازیکن جوان نگاه کرده و از او می‌پرسند، «چقدر پول دادی تا تشویقت کنند؟» یا اینکه برخی لیدرها این همه در تشویق بازیکنانی چون رضا نورمحمدی، محسن بنگر، بابک حاتمی، محسن مسلمان و امید عالیشاه لجاجت می‌کنند.» در این گزارش با اشاره به اینکه این اختلاف نظر در صورت ادامه می‌تواند لطمات جبران ناپذیری به پیکره تیم پرسپولیس وارد کند آمده: «طاهری سیستم و نحوه اداره لیدرها را به خود آنها سپرده و همین مساله بین آنها اختلاف شدیدی ایجاد کرده است. برخی لیدرها اعتقاد به اداره کانون مشوقین زیر نظر هیات‌مدیره دارند و برخی نیز معتقدند که باید یکی از آنها به عنوان سرپرست یا مدیر کانون مشوقین این گروه را هدایت و راهنمایی کند.»

منبع: ایران ورزشی
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-03 11:42:21
نظر دهید

۲ نظر
برزو
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۱۴
شغل مزخرفتر از لیدر و بوقچی و... فک نمیکنم داشته باشیم! بابا برید بچسبید به یه کار درست حسابی فردا پیر شدید کاسه گدایی نخواید بگیرید دستتون
mehran1848
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۵
این میراث بد دوره مدیریت محمد غمخوار آفت تماشاچی های نجیب و خود تیم شده . با بد دهنی و ارعاب روی سکو هوادار را به زور وادار به تشویق بازیکن مورد توجه خود میکنند- هم سکو را خراب میکنن و هم تیم رو متفرق میکنند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر