فهرست
نگرانی سعودیها از رای AFC درباره بازی در ایران
نگرانی سعودیها از رای AFC درباره بازی در ایران

نگرانی سعودیها از رای AFC درباره بازی در ایران

آی اسپورت - در حالی که از آغاز لیگ قهرمانان آسیا دو هفته می گذرد اما هنوز بازی نمایندگان ایران با عربستان برگزار نشده است تا جایی‌که کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر اختلاف این دو کشور تصمیم گرفته است که بازی نمایندگان این دو کشور را به تعویق اندازد. کنفدراسیون فوتبال آسیا تا 15 مارس(25 اسفند) به دو کشور ایران و عربستان فرصت داده است که مشکلات سیاسی خود را حل کنند در غیر این صورت بازی در کشور ثالث برگزار خواهد شد.
رسانه های عربستانی در این چند روز اخیر خبرهای زیادی درباره مخالفت AFC با درخواست آنها منتشر کرده اند و چند سایت سرشناس این کشور نوشته اند که کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست عربستان برای بازی کردن با نمایندگان ایران در کشور ثالث را رد کرده است چرا که هنوز در سایت AFC تغییری در زمان و مکان برگزاری بازیهای نمایندگان ایران با عربستان به وجود نیامده است و همین باعث نگرانی آنها شده است.
روزنامه الریاضیه عربستان با تیتر" 15 مارس، دروغ آسیایی" به سعودیها دلداری داد و نوشت که AFC با درخواست سعودیها مخالفت نخواهد کرد.  این روزنامه عربستانی نوشت: یک منبع موثق در کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما خبر داد که نگران چیزی نباشیم و تغییر ندادن مکان و زمان بازیها به این معنا نیست که AFC با درخواست عربستان مخالفت کرده است بلکه همه چیز در 15 مارس مشخص می شود.

منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2016-03-03 12:30:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر