فهرست
برانکو: دیروز ناراحت نبودم؛ قهر هم نکردم
برانکو: دیروز ناراحت نبودم؛ قهر هم نکردم

برانکو: دیروز ناراحت نبودم؛ قهر هم نکردم

آی اسپورت - خبر عصبانیت و قهر برانکو از شاگردانش در تمرین دیروز خبر مهمی بود. آنقدر مهم که تیتر روزنامه‌های امروز هم باشد. اما سرمربی پرسپولیس این خبر را امروز تکذیب کرد. او گفت:« من اصلا ناراحت نبودم.عصبانی هم نبودم.همیشه در همه جا هست که بعضی اوقات آدم ها سرحال نیستند.از ما مربیان انتظار دارند که هزار درصد آماده باشند. شما همیشه تمرینات را می بینید.این ها طبیعی است که گاهی اوقات آدم عصبانی باشد.یک روز کمتر عصبانی است.ما مربیان می خواهیم همیشه همه چیز صاف صاف باشد که این امکانش نیست.نه فقط اینجا در همه جای دنیا.امروز همه در تمرین بودند.خوب هم کار کردند.»
برانکو در جریان تمرین امروز با بازیکنانش صحبت کرد. او درباره اینکه محتوای حرف‌هایش با بازیکنانش چه بود گفت:«به بازیکنان گفتم قهرمانی یعنی چه.عبور از زمستان به بهار را گفتم چه اتفاقی رخ می دهد.هم اینکه چه می خورند و هم اینکه چه می کنند.از سرما به گرما گذار کردند یک شوک را به همراه دارد.در اروپا هم همین است.می بینید تیم های بزرگ چگونه یک باره افت می کنند.به بازیکنان گفتم میوه و سبزیجات زیاد بخورند.ششلیک بخورند.جوجه کباب بخورند.»
در این لحظه مترجم سرمربی پرسپولیس به شوخی گفت که او می گوید بازیکنان نباید زیاد شلغم بخورند. برانکو درباره اینکه سرخپوشان می گویند که پول زیادی ندارند تا غذا بخورند گفت:من پولش را می دهم که آنها ششلیک بخورند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-03-03 13:39:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر