فهرست

پرسش و پاسخ با ماریو باسلر: فصل از الان برای بایرن شروع شده

آی اسپورت- ماریو باسلر ستاره ی خط میانی بایرن در فصل 98-99 بود او به همراه اشتفان افنبرگ کمربند میانی زمین را برای بایرنی ها محکم و مبتکر کرده بود باسلر گل نخست فینال 99 را وارد دروازه ی اشمایکل کرد و تا دقایق انتهایی بازی نیز بایرن با این گل از منچستر پیش بود اما دو گل دیرهنگام رویای قهرمانی را سر مونیخی ها خراب کرد.

در آستانه ی دیدار امشب دو تیم پرسش و پاسخ های سایت بوندس لیگا را با ماریو باسلر با هم مرور می کنیم:
ماریو باسلر، شما فینال 99 را به منچستر واگذار کردید از آن شب برای ما بگویدد به نوعی می توان گفت که بهترین و تلخ ترین بازی خود را در این دیدار تجربه کردید؟

این قطعا بدترین نبود و بهترین بازی بود. هر چند که ما بازی را از دست دادیم اما این یکی از
بهترین تجربیات حرفه ای من بود من از اینکه بخشی از این تجربیات را بدست آورده ام خوشحالم به همین دلیل از این شکست لذت می برم.
این دو تیم امشب بار دیگر به مصاف هم خواهند رفت اینبار در اولدترافورد و در مرحله ی یک چهارم نهایی لگ قهرمانان....

منچستر و بایرن بازی های بزرگ زیادی را مقابل هم برگزار کرده اند اما من فکر می کنم که واضح باشد در این دیدار بایرن پیروزی را بدست آورد آن ها در این فصل مدعی اصلی تکرار قهرمانی است.
آیا یونایتد می تواند هنوز هم برای بایرن یک تهدید به حساب بیاد آن ها در لیگ برتر ناامید هستند و تمرکز بیشتر روی لیگ قهرمانان می تواند عامل موفقیت آن باشد؟

منچستر یونایتد هنوز هم یک تهدید بزرگ محسوب می شود هر تیمی که در جمع هشت تیم برتر اروپا باشد می تواند خطرناک باشد اما بایرن هنوز هم برای من مورد علاقه است حتی اگر منجستر قدرت مند هم باشد.
بایرن باید چه خطراتی را در مقابل من یونایتد کنترل کند؟

بایرن در بازی های خود کاملا متمرکز است و توجهی به تیم های دیگر ندارد بلکه روی قدرت خود متمرکز می شود.
شما در اولدترافورد بازی کرده اید از جو این استادیوم برای ما بگویید...

در انگلستان همیشه جوی خوب وجود دارد اما هیچ چیز عجیب و غیرمعمول در آنجا وجود ندارد بایرن در این فضا نخواهد ترسید و تنها نمی ماند تا به سود منچچستر کار کرده باشد.
کدام تیم ها می توانند در لیگ قهرمانان برای بایرن دردسر ساز باشند؟

پاریسن‌ژرمن، رئال و بارسلونا آن ها همراه بایرن می توانند به قهرمانی امید داشته باشند
چلسی در نظر شما جایی ندارد؟

شما نمی توانید چلسی را رد کنید بایرن در مقابل آن ها مشکل داشت همانگونه که مقابل دورتموند نیز این مشکلات را داشته همه ی تیم های حاضر در این مرحله شانس دارند اما من می خواهم بگویم که منچستر یونایتد شکست خواهد خورد.
بایرن مونیخ هفت هفته مانده به پایان فصل با اختلاف امتیازی قابل توجه قهرمان بوندس لیگا شد...

دیدن بایرن که قهرمانی را هفت هفته مانده به پایان فصل بدست آورد بیشتر به ضعف رقبا و خصوصا بوروسیا دورتموند وابسته بود بایرن تمام فصل را بسیار بزرگ و برجسته مقابل رقبا بازی کرد در صورتیکه سایر تیم ها چنین شرایطی را نداشتند دورتموند و شالکه در چند هفته ی اخیر وضعیت بهتری یافته اند در حالیکه بایرن در تمام بازی های گذشته فرم بالایی داشت.
یوآخیم لوو گفته است که فصل از حالا در لیگ قهرمانان برای بایرن آغاز می شود...

او درست می گوید لیگ قهرمانان در مرحله یک چهارم نهایی به صورت جدی آغاز می شود و من فکر می کنم بایرن بتواند بار دیگر هر سه عنوان قهرمانی را کسب کند.
     
آی اسپورت
2014-04-01 19:09:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر