فهرست
سوژه روز: یک اتهام بزرگ برای علی منصوریان
سوژه روز: یک اتهام بزرگ برای علی منصوریان

سوژه روز: یک اتهام بزرگ برای علی منصوریان

آی اسپورت- مرگِ ناگهانی مربی بدنساز باشگاه نفت تهران، یکی دیگر از خبرهای تلخ سال 94 بود. سالی که هادی نوروزی، رضا احگدی، همایون بهزادی، بیت‌الله عباسپور و چهره‌های سرشناس دیگری را از ورزش ایران گرفت و بارها جامعه ورزش را سیاه‌پوش کرد. باشگاه نفت در ماه‌های گذشته با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده و حالا این اتفاق، تلخکامی‌های فصل تیم زردپوش تهرانی را از گذشته بیشتر خواهد کرد. تیمی که در لیگ فاصله بسیار زیادی با رده‌های بالایی جدول دارد،  از لیگ قهرمانان آسیا حذف شده، در تعطیلات لیگ چند بازیکن را به فروش رسانده و حالا یکی از اعضای کادر فنی‌اش را نیز از دست داده است.
«به حق‌اش در فوتبال نرسید». این تکراری‌ترین جمله مراسم‌های ختم فوتبالی در تاریخ ایران است. بر اساس این قانون نانوشته، هر کسی که در فوتبال جان‌اش را از دست می‌دهد به حق‌اش نرسیده و بازمانده‌ها باید به هر قیمتی برای او سهم‌خواهی کنند. این روند عجیب حتی در مراسم سوگواری همایون بهزادی نیز پیاده شد و بازمانده‌های مردی که خودش هرگز به دنبال سهم‌خواهی در فوتبال نبود، مصاحبه‌های عجیبی درباره او انجام دادند. رویه خاص مراسم‌های ترحیم بعد از فوتِ دارستانی به نوعی عجیب‌تر از قبل نیز شد. حالا اعضای کادر فنی نفت هر روز جملات جدیدی بر زبان می‌آورند تا تاکید کنند که این مربی به خاطر مشکلات مالی دچار حمله قلبی شده است. رفتار خاص منصوریان و گروه‌اش علیه مدیران باشگاه، این پیام را در خود دارد که ممکن است مشکلات مالی نفت تلفات دیگری نیز در پی داشته باشد. در واقع تصور می‌شود آن‌ها قصد دارند از این مرگ برای رسیدن به حق و حقوق خودشان استفاده کنند و این اتهام بزرگی است که علیه سرمربی جوان باشگاه در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود. حقیقت آن است که اگر قرار بود هر نوع مشکل مالی به سکته قلبی منجر شود، هفتاد درصد جمعیت ایران همین امروز جان‌شان را از دست می‌دادند! کدخبر:9405
  ۶  
آی اسپورت
2016-03-03 14:47:43
نظر دهید

۶ نظر
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۲
مطمئنا همکاران ک 24 ساعته با آدم هستن دقیقتر میتونن نظر بدن.
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۰۶
همکارایی که پزشک باشن و ذی نفع نباشن
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۵۸
دم نویسنده گرم
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۰۳
علی کچل به جای مربیگری باید بوقچی می شد
برزو
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۰۰
یکی از دوستان لنگی یه حرف جالبی زد! حرف حق رو باید قبول کرد حتی اگه یه لنگی گوینده اش باشه! میگفت: اگه واقعا منصوریان و نفت تا این حد مشکل مالی داشتند که منجر به سکته بشه چرا با فروش بیرانوند به لنگ موافقت نکرد تا درامدزایی کرده باشه واسه باشگاه نفت و حداقل به طور موقت مشکلشون حل بشه؟ چرا سر لج و لجبازی دروازه بانی رو نگه داشت که دلش با تیم نیست؟
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۴۸
پرسپولیس حاضر بود فقط 200 تا بده میتونی سرچ کنید مطمئن شید .پرسپولیس اینقدر میخواست مفت خری کنه ک حتی طهماسبی ک نیمکت نشین بود و میدونستیم فیکس میشه حاضر نشد بیاد پرسپولیس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر