فهرست
با خبرنگاران آی‌اسپورت‌ در سراسر دنیا همراه باشید
با خبرنگاران آی‌اسپورت‌ در سراسر دنیا همراه باشید

با خبرنگاران آی‌اسپورت‌ در سراسر دنیا همراه باشید

آی‌اسپورت‌ ـ از ساعتی پیش که بازی فولاد ـ بنیادکار در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شده است، شب شلوغ وب سایت آی‌اسپورت‌ نیز کلید خورده است. امروز 5 بازی مهم داریم:
فولاد ـ بنیادکار که منتظر آغاز نیمه دومش هستیم، تراکتورسازی ـ العین که ساعت 19:30 در ورزشگاه یادگار امام برگزار می‌ شود و سپس نوبت به بازی سپاهان ـ الاهلی امارات خواهد رسید که در دبی برگزار می‌ شود و نماینده ایران برای صعود به مرحله بعدی مقابل حریف سرخپوش اماراتی به میدان خواهد رفت. این بازی هم در ساعت 20:50 به وقت ایران در دبی انجام خواهد شد
 . همچنین امشب دو بازی مهم و بزرگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهیم داشت.بازی منچستریونایتد ـ بایرن مونیخ در منچستر و بارسلونا ـ اتلتیکو مادرید در نیوکمپ. هر دو این مسابقات در ساعت 23:15 برگزار می‌ شود...
 
 این مژده را از ما داشته باشید که ما در هر کدام از این شهرها یک خبرنگار داریم. در اهواز آروین آل مذکور، در تبریزحیران حیدری، در دبی یوسف نورایی، در بارسلونا میلاد فرقانی و در منچستر جاوید جعفری.
 
اخبار و عکس های ارسالی خبرنگاران ما در این 5 رویداد مهم فوتبالی با سرعت هر چه تمام تر در بخش های سایت و فیسبوک ما منتشر می‌ شود. پس دوباره تاکید می‌ کنیم با ما همراه باشید.
همراهی شما باعث افتخار ما خواهد بود سعی می‌ کنیم ناامیدتان نکنیم.
     
آی اسپورت
2014-04-01 19:02:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر