فهرست
سوال کارشناسی شبکه سه: قیمه یا کله‌پاچه؟
سوال کارشناسی شبکه سه: قیمه یا کله‌پاچه؟

سوال کارشناسی شبکه سه: قیمه یا کله‌پاچه؟

آی اسپورت- بر خلاف آن‌چیزی که عموما تصور می‌شود، برنامه ساختن در حوزه فوتبال کار چندان ساده‌ای نیست. البته که استخدام چند چهره جوان که همه تخصص‌شان در دانلود ویدئوهای از منابع خارجی خلاصه می‌شود، نباید دشواری‌های زیادی داشته باشد اما برنامه فوتبالی، به چیزی غیر از آیتم‌های سرقت‌شده نیاز خواهد داشت. از چند هفته قبل، بازی‌های شبانه این فصل فوتبال اروپا در دکور جدید استودیوی برنامه گزارش ورزشی و این بار با حضور توامان رضا جادوانی و محمدرضا احمدی روی آنتن می‌رود. چهره‌هایی که به باور خودشان بامزگی‌های زیادی در چنته دارند اما در واقعیت، از بدترین مجریان سازمان صداوسیما به شمار می‌روند.
 
دکور برنامه فوتبالی شبکه سوم، دکور بدی نیست. اساسا به نظر می‌رسد برنامه با بودجه زیادی ساخته شده است. تصاویر کلیپ‌ها نیز به خاطر سازندگان خارجی‌شان خوب هستند اما متن‌ها به سمت افتضاح بودن میل می‌کنند. بدترین قسمت برنامه اما قسمت کارشناسی مسابقه‌های فوتبال است. شاید برای اولین بار تلاش شده چهره‌های غیر از همان کارشناس‌نماهای همیشگی به تلویزیون دعوت شوند اما به نظر می‌رسد مجریان برنامه، یک برنامه جدی ورزشی را با یک تاک شویِ نوجوانانه اشتباه گرفته‌اند. احمدی و جاوادانی، متخصصین بالفطره پرسیدن سوال‌های بد هستند. سوال‌های زرد و غیرجدی. آن‌ها با فوتبال شوخی دارند، به فوتبال می‌خندند و بعد از یک ساعت گفتگو، هیچ حرف جدی‌ای تحویل مخاطب نمی‌دهند. اگر ستاره‌های بزرگی مثل لینه‌کر، ایان رایت، آلن شیرر و.... مسئولیت برنامه‌های فوتبالی انگلستان را بر عهده دارند، در ایران اجرای برنامه پرمخاطب شبکه سوم به چهره‌هایی می‌رسد که در فرم و اجرا بدقواره‌اند. آن‌ها که وسط بحث جدی مهمان برنامه‌شان ایگور ننزیچ، از او سوال می‌کنند که از بین قیمه و کله پاچه کدام یکی را دوست‌تر دارد. آن‌ها که سوال مهم زندگی‌شان در شب بازی من سیتی ولیورپول، نه درخشش میلنر و نه بازی بد استرلینگ، بلکه توانایی گلر راه‌آهن در پختن خورشت‌های ایرانی است. آن‌ها، مجریان به خانه برمی‌گردیم هستند که تصادفا به فوتبال راه پیدا کرده‌اند. کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2016-03-03 15:03:51
نظر دهید

۷ نظر
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۳۱
عالی بود... جاوادنی که فکر میکنه خدای با مزه ها هستش .... خب مطمئن باشید ملت فقط فوتبال رو میبینن موقع بحث کارشناسی یا پای پخچال هستن یا تو توالت ...
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۵۶
افتضاحن اینا
mehran1848
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۲۹
"خب مطمئن باشید ملت فقط فوتبال رو میبینن موقع بحث کارشناسی یا پای پخچال هستن یا تو توالت .." زدی تو خال !
برزو
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۱۱
خطاب به اونی که کامنت اول رو نوشته! (موقع بحث کارشناسی یا پای پخچال هستن یا تو توالت ...)! اگه واسه انتقاد هم نوشته باشید خیلی بد و غیرمحترمانه بود، یه کم مودبانه تر //// ضمنا تو صدا و سیمایی که برنامه ی فوتبال 120 به علت مشکلات مالی تعطیل میشه چند ماه همین برنامه ها هم باشه خوبه همون کلیپهای به قول شما سرقت رفته هم خوبه! "بودنش" بهتر از "نبودنشه" یه کم منصفانه تر انتقاد کنید اتفاقا نصف شب که ادم خواب الوده است یه کم از همین بحثهای بامزه(به قول شما بی مزه) هم میچسبه. ضمن اینکه همه ی مخاطبان تلویزیون بازیکن و مربی فوتبال نیستند که قرار باشه فقط بحثهای تخصصی و فنی رد و بدل بشه./// یادداشت نوشتن کاری نداره منتها خیلی خوبه که ادم قبل از نوشتن هر چیزی یه کم فکر کنه و سبک و سنگین کنه و کسی رو موردقضاوت قرار نده/// میگن قبل از اینکه از راه رفتن کسی انتقاد کنی باید با کفشایی که پوشیده راه رفته باشی.
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۰۸:۰۹
یکی از یکی فتل تر ببخشید اوسکول تر
Aiden
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۵۷
با سلام
مثل همیشه فوق العاده بودید
درود به شما بخاطر مطالب دست اول و داغ
به ما هم سر بزنید
http://Agahi90.ir
رسانه آگهی90
با سپاسی بیکران
آبی سوبله چوبله
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۲۵
اینا خودشون خنده بازارن. خوشمزگی میکنن تیکه میندازن به مربی و بازیکن و داور و تماشاگر.........مثلا میخوان بگن ما هم مثل عادل خوشمزه ایم به خدا!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر