فهرست
استتوس: تهدید به مرگ؛ بهانه ای برای رسیدن به پول
استتوس: تهدید به مرگ؛ بهانه ای برای رسیدن به پول

استتوس: تهدید به مرگ؛ بهانه ای برای رسیدن به پول

آی اسپورت- متاسفانه از صحبت های بازیکنان و کادرفنی نفت این طور برداشت می شود که از فوت بدنساز تیم، به دنبال پیشبرد اهداف مالی شان هستند. از زمان سکته اکبر دارستانی در تمام مصاحبه ها به مشکلات مالی اشاره شد. اتفاقی که این احساس را منتقل می کند که بازیکنان نفت از شرایط فعلی سو استفاده می کنند و با احساسی کردن موضوع، مرگ دارستانی را به مسائل مالی ربط می دهند. به قول دوستی  اگر قرار بود هر نوع مشکل مالی به سکته قلبی منجر شود، هفتاد درصد جمعیت ایران همین امروز جان‌شان را از دست می‌دادند! نگاهی داریم به چند نمونه از مصاحبه های نفتی ها:ارسلان مطهری: «از نیم‌فصل پارسال ما مشکل مالی داریم اما هرچه درون خودمان ریختیم وضعیت درست نشد باید چند نفر دیگر بمیرند تا آقایان به فکر حل این مشکلات باشند. مطمئناً اگر برای مرحوم دارستانی این اتفاق نمی‌افتاد باز هم کسی صدای ما را نمی‌شنید و حرف نمی‌زدیم اما اتفاقی افتاده که دیگر نمی‌توانیم سکوت کنیم.»

علیرضا بیرانوند: «مگر می‌شود که یک تیم اینقدر مشکلات مالی داشته باشد؟ آقای دارستانی را به خاطر مشکلات مالی از دست دادیم و از این موضوع ناراحت هستیم. حالا اجازه ندهیم که جوان‌های دیگرمان با مشکلات اینچنینی مواجه شوند.»

ال اسحاق: «امیدوارم این فشارها باعث نشود تا یکی دیگر از عزیزانمان را نیز به دلیل فشار و استرس زیاد از دست بدهیم. مدیرعامل، کادر فنی و بازیکنان تا جایی می‌توانند این همه فشار را تحمل کنند. ما همه در باشگاه نفت همدل و در کنار هم هستیم نه روبروی یکدیگر.»

علیرضا منصوریان: «واقعاً فوتبال چه ارزشی دارد که یک عزیز را این‌طور از دست بدهیم. آقای دارستانی بزرگ ما در کادر فنی بود و همیشه با هم کارها را پیش می‌بردیم.»


کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-03 15:28:43
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۴۷
نمیدونم چ قصدی دارید ک هر 5 دقیقه ی مطلب در رد صحبتهای تیم نفت میگذارید چون واقعا برام قابل درک نیست پستها ک دارید میگزارید ولی اگر ب دروغگو بودنشون اعتقاد دارید خوب دیگه باهاشون مصاحبه نکنید و اجازه ندید هیچ اعتراضی ازشون مخابره شه چرا اینقدر دیگه توهین میکنید و تهمت میزنید. خبرا شون رو کار نکنید رو سرتون ک اسلحه نگذاشتن واقعا دیگه غیر قابل تحمل شده پستهاتون.حداقل این یکی رو چاپ شما ک هر 10 تا یکی تایید میکنید
برزو
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۵۹
اوج سواستفاده از مرگ یه نفر یعنی همین! بازیکنان پرسپولیس هم از مرگ هادی نوروزی واسه انتقاد از سکوها استفاده کردند و فشار سکوها رو دلیل مرگ هادی نوروزی اعلام کردند! کسی نیست بهشون بگه وقتی قرارداد میلیاردی میبندی هوادار ازت انتظار داره هرچی قراردادت بالاتر باشه به همون نسبت انتظارات بالا میره تو همون رئال مادریدشم همینطوره! البته مرگ نوروزی هیچ ربطی به فشارسکوها نداشت اما بازیکنان پرسپولیس میخواستند از این موضوع سواستفاده کنند تا دیگه هرجور بازی کردند و نتیجه گرفتند رو سکوها کسی حرف نزنه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر