فهرست
تزانسفر اشتباهیِ برادر عادل/ جوان 23 ساله را چه به تایلند؟
تزانسفر اشتباهیِ برادر عادل/ جوان 23 ساله را چه به تایلند؟

تزانسفر اشتباهیِ برادر عادل/ جوان 23 ساله را چه به تایلند؟

آی اسپورت- در خبرها آمده بود که در ادامه سیل مهاجرت بازیکنان ایرانی به لیگ تایلند، کلاه‌کج نیز به این لیگ پیوست. این کلاه‌کج البته آن عادل کلاه‌کج معروف نیست بلکه برادر او عبدالله کلاه‌کج است. و نکته دقیقا همین جاست. اگر عادل کلاه‌کج راهی تایلند شده بود شاید توجیه بیشتری داشت.
عبدالله کلاه‌کج، بازیکن سابق تیم‌های پایه استقلال اهواز و استقلال خوزستان فقط 23 سال سن دارد و در 23 سالگی راهی لیگی شده است که این روزها پاتوق بازیکنان تمام‌شده ایرانی است. به لیست ایرانی‌هایی که پیش از او به تایلند رفته‌اند نگاه کنید: بهشاد یاورزاده، محسن بیاتی‌نیا، رضا حقیقی، محمداسماعیل نظر! تایلند این روزها میعادگاه بازیکنانی است که هیچ تیمی در ایران پیدا نمی‌کنند و در جست‌وجوی کار روانه آن سوی آب‌ها می‌شوند. تمام‌شده‌هایی که تایلند را جای خوبی برای استراحت کردن یافته‌اند و خوب می‌دانند لیگ تایلند سکوی پرتاب نیست، باند فرود است.
حالا بازیکنی که در 23 سالگی قاعدتا باید در ابتدای راه فوتبال باشد و میدانی برای اوج‌گیری پیدا کند، روانه باند فرود شده است. سرنوشت عبدالله 23 ساله در تایلند چه خواهد شد؟ برادرت را کجا فرستاده‌ای عادل؟


9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-03 16:11:29
نظر دهید

۱ نظر
برزو
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۳۹
شما از کجا میدونید کیفیتش در حد لیگ ایرانه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر