فهرست
فرمول تکراری قلعه نویی در آسیا: راه گلزنی از حاتمی می گذرد!
فرمول تکراری قلعه نویی در آسیا: راه گلزنی از حاتمی می گذرد!

فرمول تکراری قلعه نویی در آسیا: راه گلزنی از حاتمی می گذرد!

آی اسپورت- شب گذشته برای نخستین بار در تاریخ باشگاه تراکتورسازی این تیم موفق شد دو دیدار متوالی آسیایی را با برد پشت سر بگذارد. ضمن این که اولین برد خارج از خانه اش را هم در این رقابت ها جشن بگیرد. تصاویری از این دیدار جدا کردیم که قلعه نویی چطور موفق به دو برد متوالی شد. این راه را قبلا ژنرال در سپاهان هم آزمایش کرده بود و جواب گرفته بود. در آن سپاهان ابراهیم توره نقش فرزاد حاتمی را ایفا می کرد و وینگرهایی چون عماد رضا هم در نقش مهدی شریفی و سروش رفیعی ظاهر می شدند. البته چند دیداری هم بود که هادی عقیلی به آن جا می رفت تا توپ ها را پخش کند.


حالا تراکتورسازی هم مانند آن سپاهان یک برنامه ثابت دارد. ارسال توپ از خط دفاعی که حالا برعهده محمدرضا اخباری است. یورش فرزاد حاتمیِ بلند قامت به هوا و تاثیرگذاری روی توپ. و در آخر هم حرکات دو وینگر تیم از چپ و راست به پشت دفاع حریف. چند تصویر از این حرکت تراکتوری ها را مشاهده می کنید.
کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-03 16:33:01
نظر دهید

۳ نظر
trxtor
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۶
چه عجب. یه سایت پیدا شد جای مطالب زرد چهار تا چیز درست درمون زد
حسن
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۷
خیلی خوب بود
ماراغالی
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۱۲
یادمان هست که فرزاد بعد برگشت به تراختور و بعد مصدومیت 2 جلسه ای اش در 80 درصد گلهای زده تراختور تاثیر مستقیم داشته و حتی دیشب هم در ضربات ایستگاهی بهترین مدافع تیم هم بود و شماره 99 حریف را یک همه کاره هیچ کاره کرده بود با اینکه مهاجم هست ولی در ضربات ایستگاهی حریف مدافع یارگیر مستقیم مهاجم حریف بود و ایکاش قراردادش تمدید شود تا بتواند دوباره بهترین مهاجم لیگ شود ولی فرزاد باید خودش را باور کند و بداند فعلآ بهترین شوت زن لیگ هست و یادش بیاید که 2 فصل پیش بهترین گل لیگ را در اهواز با همین قدرت شوت زنی اش بنام فرزند آذربایجان در یک تیم دیگر ثبت کرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر