فهرست
دردسر جدید برای شیخ‌احمد:اتهام تبانی برای پیروزی شیخ‌سلمان
دردسر جدید برای شیخ‌احمد:اتهام تبانی برای پیروزی شیخ‌سلمان

دردسر جدید برای شیخ‌احمد:اتهام تبانی برای پیروزی شیخ‌سلمان

آی‌اسپورت- اعتبار شیخ احمد الفهد الصباح، رئیس شورای المپیک آسیا ضربه بزرگی خورد، چرا که وی به لابی کردن برای پیروزی شیخ سلمان بن ابراهیم آل احمد، نامزد بحرینی انتخابات هفته گذشته فیفا متهم شده است. تسنیم نوشت:عضو کمیته‌ بین ‌المللی المپیک، نه تنها پیروزی نامزد هم‌قاره‌ای خود را در انتخابات فیفا شاهد نبود بلکه اکنون به نقض قوانین اخلاقی در رابطه با استفاده ابزاری از پست و مقام شغلی خود برای تبانی با رأی‌دهندگان انتخابات فیفا متهم شده است.

طبق گزارش نشریه دیلی میل، شیخ احمد به هیئت‌هایی از کشورهای مجارستان، ایتالیا و فرانسه که همگی خواهان امتیاز میزبانی از بازی‌های المپیک 2024 هستند، وعده داده که از آنها حمایت خواهد کرد، البته در صورتی که آنها برای متقاعد کردن مسئولان فوتبال کشورهایشان برای رأی دادن به شیخ سلمان تلاش کنند.

شیخ احمد هنوز حاضر نشده که دلیل غیبت خود در زمان زیاد از اجلاس اخیر کمیته اجرایی فیفا را که یکی از اعضای آن محسوب می‌شود، توضیح دهد. گفته می‌شود که دلیل غیبت او در این اجلاس تلاش برای بالا بردن آرای شیخ سلمان و جلب حمایت حداکثر فدراسیون‌ها و اتحادیه‌های عضو فیفا بوده است. او در این خصوص هنوز هیچ توضیحی ارائه نکرده است.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-03 17:01:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر