فهرست
نامجومطلق: به نظر من علیدوستی بهترین مهاجم ایران است
نامجومطلق: به نظر من علیدوستی بهترین مهاجم ایران است

نامجومطلق: به نظر من علیدوستی بهترین مهاجم ایران است

آی اسپورت- انتقادات زیادی به نظرسنجی برنامه 90 در خصوص انتخاب بهترین تیم بعد از انقلاب مطرح می شود. بیشتر این انتقادات به خاطررای نیاوردن بازیکنان دهه‌های پیش است. مجید نامجومطلق، یکی از ستاره‌های دهه 70 فوتبال ایران، عقیده دارد که نظرسنجی‌های برنامه نود و مقایسه بازیکنان دهه‌های مختلف روال منطقی ندارد.
نامجومطلق در واکنش به آرای کم حمید علیدوستی در انتخاب بهترین مهاجم نوک فوتبال ایران گفت: «قیاس بازیکنان این دهه با دهه‌های قبل اشتباه است و عادل فردوسی پور خواسته یا ناخواسته با ترتیب دادن این نظر سنجی‌ها در حق قدیمی‌های فوتبال اجحاف می‌کند. حمید علیدوستی مهاجم فوق‌العاده‌ای بود. به نظر من او کامل‌ترین مهاجم ایران بود. هم سرعت داشت و هم تکنیک. هم روی زمین خوب بود و هم روی هوا. البته علی دایی هم بازیکن بسیار خوبی بوده و آقای گل جهان است. نسل امروز که به علی دایی رای داد بازی‌های حمید علیدوستی را ندیده است. در ذهن آنها فقط گل‌های علی دایی سیو شده است. آنهایی هم که قرار بود به حمید علیدوستی رای بدهند 60-50 سال سن دارند که وقتی برنامه نود پخش می‌شود می‌خوابند چون فردا باید سر کار بروند.»
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-03 19:29:50
نظر دهید

۱ نظر
برزو
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۰۹
به نظرم عادل به خاطر اینکه حمید علیدوستی پدر "ترانه علیدوستی" بود این گزینه رو اورد وگرنه من تا حالا اسمشم نشنیده بودم. خداییش ارش برهانی که جزو بهترین گلزنان تاریخ لیگ ایرانه حقش بود تو این نظر سنجی باشه. عادل به خاطر فشارهایی که رو خودش و برنامه اش خواهد بود با این کارا میخواد سلبریتیهای بقیه ی شاخه ها(سینما و موسیقی و...) رو همراه خودش بکنه. تصور کنید فردا یه مشکلی واسه عادل پیش بیاد(شبیه همون مشکلی که واسه علی ضیا پیش اومد) اون وقت ترانه علیدوستی بیاد در حمایت از عادل پست بذاره تو اینستاگرام. خیلی تاثیر داره تو افکار عمومی.// کلا عادل باید اسمشو عوض کنی بذاره "ناعادل لنگی پور"
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر