فهرست
نگاهی به بازی رفت استقلال و راه آهن: چشمک آقای داور
نگاهی به بازی رفت استقلال و راه آهن: چشمک آقای داور

نگاهی به بازی رفت استقلال و راه آهن: چشمک آقای داور

آی اسپورت- در بازی رفت راه‌آهن با حضور تارتار روی نیمکت این تیم به مصاف استقلال رفت و برخلاف تصور فوتبالی‌ها بازی به مراتب بهتری را به معرض نمایش گذاشت و شاید اگر اشتباهات داوری نبود استقلال بازی را به راه‌آهن واگذار می‌کرد. حسین زرگر داور آن بازی دو پتالتی برای استقلال گرفت و این تیم با توجه به همان دو پنالتی توانست بازی را به تساوی بکشاند و دو تیم با نتیجه 3 - 3 زمین را ترک کردند اما تمام اتفاقات از بعد بازی شروع شد و با اعتراض راه‌آهن به سبک داوری زرگر و با توجه به اظهار نظر کارشناسان داوری زرگر در تصمیمات خود اشتباه کرده بود و با همان اشتباهات استقلال توانست بازی را به تساوی بکشد.
نکته اینجا است که در لابه لای تمام حواشی که به وجود آمد و حتی داور بازی را مجاب به خداحافظی کرد، چشمک زرگر در پایان بازی باعث دردسر بزرگی برای این داور شد. خیلی‌ها گفتند داور بازی به مظلومی چشمک زده و با این چشمک گفته که بازی را برای استقلال درآورده است! بعد از آن بازی داور با عذرخواهی از راه‌آهنی‌ها از داوری خداحافظی کرد هرچند که کاملا این خداحافظی صوری بود. البته کمیته داوران به خاطر اشتباهات زرگر این داور را چهار جلسه محروم کرد! باید دید در شرایطی که دو تیم با انبوهی از مشکلات به مصاف هم می‌روند باز هم می‌توانند بازی خوبی را به نمایش بگذارند و آیا شاهین حاج بابایی به نیمکت تیمی چشمک می‌زند! به هر حال بازی رفت استقلال و راه‌آهن با توجه به اتفاقاتی که داشت خاطره‌انگیز شد.
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-03 20:11:42
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۲۷
چشمکی که پنالتی اشتباه برای راه اهن گرفت و گل سالم استقلال رو نگرفت رو میگید دیگه؟
-
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۰
کجایی برزو؟1
حسین
پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۴۰
گل چهارم استقلال رو به اشتباه آفساید گرفت چرا اینو نمیگی؟ آهان چون لنگی هستی و نمی صرفه. راستی یادتون باشه سس ببرید سس کم میدن کنار ساندویچ خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر