فهرست
تراکتورسازی 2- العین 2: ژیان سیاه علیه تراکتور
تراکتورسازی 2- العین 2: ژیان سیاه علیه تراکتور

تراکتورسازی 2- العین 2: ژیان سیاه علیه تراکتور

ورزشگاه یادگار امام ، ساعت 19 

تماشاچی : 40هزار نفر 

داور:محمد تقی الجعفری 

تراکتورسازی:حامد لک ، مرتضی اسدی ، محمد نصرتی ، حبیب گردانی ، میلاد فخرالدینی ، مهدی کیانی ، مهدی کریمیان ، علی کریمی( محمد ابراهیمی دقیقه 69) ، سعید دقیقی ، فرشاد احمد زاده و کریم انصاری فرد 

سرمربی: تونی اولیویرا 

العین: خالد عیسی، اسماعیل احمد، محمد احمد، فارث جمعه، محمد فایض، هلال سعید، آلکس بروسکس، یاسین القناصی، آسمائو جیان، عمر عبدالرحمان

سرمربی: زلاتکو دائیچ


در ادامه هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا، تراکتورسازی ایران از ساعت 19 در ورزشگاه یادگار امام تبریز میزبان العین امارات بود که این بازی در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

تراکتورسازی با ارائه یک بازی حساب شده در نیمه اول با یک گل از العین پیش افتاده است. تراکتورچی ها با حفظ این برتری 7 امتیازی خواهند شد و سروسامانی به وضعیت خود در جدول می‌ دهند. با پیروزی خانگی فولاد همه انتظار دارند تراکتورسازی نیز با ارائه یک بازی قدرتمندانه ناکامی هفته گذشته مقابل العین را فراموش کند. العین تیم سختکوشی است که در نیمه دوم می‌ تواند برای شاگردان تونی اولیویرا خطرساز باشد. آنها در نیمه اول یکی،دو بازی صاحب موقعیت شدند و یک بار هم به صحنه ای که مهاجمشان با دخالت کریمی سرنگون شد اعتقاد به پنالتی داشتند. البته به نظر می‌ رسید در این تصمیم حق با داور است و او به درستی اعلام پنالتی نکرده است.
در نیمه ی دوم اما تراکتوری ها بازی را ضعیف شروع کردند و تیم العین بازی را در دست گرفته بود تا اینکه در دقیقه 51 باز هم ژیان زهرش را به تراکتوری ها ریخت و بازی را به تساوی کشید. 5 دقیقه بعد روی اشتباه خط دفاع تراکتور در آفساید گیری عبدالرحمان گل دوم را به ثمر رساند تا آب سردی بر پیکر تراکتورسازان بریزد.
یک دقیقه بعد اما فرشاد احمدزاده روی یک حرکت انفرادی فوق العاده و به نوعی علی کریمی طور دفاع های العین را به هم ریخت و گل تساوی را به ثمر رساند.
در ادامه بازی بازی از تب و تب 15 دقیقه نخست نیمه ی دوم افتاد و با تعویض کریمی توسط تونی این تیم در میانه میدان خالی از بازیساز شد و عملا نتوانست موقعیتی روی دروازه حریف ایجاد کند.
با این نتیجه تراکتوری ها 5 امتیازی شدند و در دو بازی آیندشان باید پیروز شوند تا بتوانند به مرحله ی بعد صعود کنند. عملیاتی سخت و در حد معجزه. 
شرح گل :

1-0 (تراکتور ) :سعید دقیقی خیلی زود تراکتور را به گل رساند . او کرنر گردانی را با سر شیرجه ای به گل اول بازی تبدیل کرد . 
1-1 (العین): آساموآ ژیان باز هم زهر خودش را به تراکتوری ها رساند و تا در بازی برگشت هم موفق به گلزنی شود. او روی سانتر عبدالرحمان و اشتباه مدافعین تراکتور با ضربه ی سر دروازه ی لک را باز کرد. 
2-1 (العین) : روی اشتباه فخرالدینی که افساید را به طرز بدی پر کرده بود ، محمد عبدالرحمان روی یک موقعیت تک به تک گل تساوی را به ثمر رساند.
2-2 (تراکتورسازی) : فرشاد احمدزاده توپ را از نزدیکی های نقطه ی کرنر دریافت کرد و با دریبل 3 - 4 بازیکن العین یکی از بهترین گل های این فصل لیگ قهرمانان را به ثمر رساند. 

اتفاق ویژه :بازیکنان دو تیم با ورود به استادیوم با تشویق هواداران روبرو شدند و البته صحنه جالبی نیز رقم خورد ،یکی از مسئولان تیم العین امارات که با لباس سنتی عربی وارد زمین مسابقه شده بودهنگامی که از روبروی جایگاه تی تی در حال عبور بود با تشویق بی امان هواداران همراه شد. او باذوق زدگی کامل و با تکان دادن دست ابراز احساسات میکرد ولی غافل از اینکه این تشویق ها متوجه او نبوده است و پشت سر وی بازیکنان تراکتور از تونل خارج شده و وارد زمین می شوند!
     
آی اسپورت
2014-04-01 21:09:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر