فهرست
معضل بزرگ استقلال؛ محرمانه نداریم!
معضل بزرگ استقلال؛ محرمانه نداریم!

معضل بزرگ استقلال؛ محرمانه نداریم!

آی اسپورت - لو رفتن اخبار و اسناد محرمانه باشگاه استقلال مطلب تازه‌ای نیست و مدتهاست بسیاری از اسناد این باشگاه به شکلی ناباورانه سر از رسانه‌ها در می‌آورد. حتی یکی از مسئولین این باشگاه با استفاده از لفظ «خبر فروش» به حضور حداقل یک نامحرم در این باشگاه اشاره کرد.

چندی پیش هم مدیران رده بالای باشگاه تاکید بر لزوم شناسایی جاسوس و متنبه کردن او داشتند که این بحث مسکوت ماند. آخرین لطمه بزرگی که باشگاه استقلال از جاسوس یا جاسوس‌ها خورد، جدایی استراماچونی از این تیم بود. یکی از مهم‌ترین عواملی که منجر به جدایی سرمربی پیشین آبی ها از این باشگاه شد، لو رفتن اسناد محرمانه مربوط به او در رسانه‌ها بود.

گویا جاسوس استقلال نه شناسایی و متنبه شده و نه ترک عادت کرده است. این شخص یا جریان در آخرین اقدام خود یکبار دیگر اسناد و ایمیل محرمانه این باشگاه در خصوص شکایت استراماچونی را در اختیار رسانه‌ها قرار داد تا مشکل جدیدی بر مشکلات این باشگاه بیفزاید.

شاید بد نباشد مدیران استقلال به موازات حل مشکلات بزرگ این باشگاه از جمله معضلات مالی، سلب امتیاز میزبانی در آسیا و غیره، به شناسایی این جریان خبر فروش در باشگاه‌شان هم مبادرت ورزند چرا که دیگر چیزی به اسم محرمانه در این باشگاه مفهومی ندارد. 

 

مهر 

۴    
آی اسپورت
2020-01-22 13:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر