فهرست

دیسلایک روز: حرفهای عجیب دبیر کل باشگاه لخویا علیه ایران

آی اسپورت - چند روز پیش باشگاه لخویا قطر برای دیدار با ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا وارد اصفهان شد. باشگاه ذوب آهن به محض ورود کاروان لخویا به اصفهان استقبال بسیار خوبی از آنها داشت تا هیچ‌گونه بهانه‌ای نداشته باشند اما به محض اینکه از ایران خارج شده‌اند سخنان عجیب و غریبی را زبان می‌آورند.
عدنان العلی دبیرکل باشگاه لخویا در گفت‌وگویی که با روزنامه الریاضیه عربستان داشت سخنان عجیبی را بر زبان آورد که به بدون شک برای خود شیرینی در نزد سعودی‌ها چنین یاوه گویی های را بر زبان آورد تا جایی که گفته استقبال باشگاه ذوب آهن از آنها ساختگی بوده است.
او گفت: رفتار ایرانی‌ها با ما بسیار متفاوت بود. آنها لیست خدمات هتل و کارهای را که قرار بود برای ما انجام دهند ارائه دادند همچنان که محل تمرین خوبی را در نظر گرفته بودند که این باعث تعجب ما شد. خوشبختانه از دیدارهای رفت و برگشت برابر نمایندگان ایران راحت شدیم.
او در ادامه سخنان خود موضع گیری باشگاه های عربستانی برای بازی نکردن برابر نمایندگان ایران در خاک این کشور را درست دانست و گفت: به خوبی می دانیم که چرا باشگاه های عربستانی حاضر نیستند در ایران بازی کنند و آنها را درک می کنیم.


منبع: ایسنا
     
آی اسپورت
2016-03-04 12:55:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر