فهرست
چهره روز: فروزان زنده است
چهره روز: فروزان زنده است

چهره روز: فروزان زنده است

آی اسپورت- تا چند هفته قبل‌ از پایان لیگ برتر چهاردهم، محسن فروزان هنوز مرد قابل اعتماد آبی‌ها برای خط دروازه به شمار می‌رفت اما بازی تلخ در آزادی با تراکتور و شکست 4 گله استقلال با نمایش ضعیف آقای دروازه‌بان، بهانه‌ای شد تا او در دربی برگشت نیمکت‌نشین شود و اولین بازیکن لیست مازاد سرمربی بعدی باشگاه لقب بگیرد. بعد از جذب سیدمهدی رحمتی، استقلالی‌ها دیگر هیچ تمایلی به ادامه دادن با محسن نداشتند. او مشکلی برای ادامه کار در باشگاه و نیمکت‌نشین بودن در تیمِ مظلومی نداشت اما این مربی حتی برای نیمکت نیز طالب‌لو را ترجیح داد و فروزان حتی از شرکت در تمرین منع شد. به همین سادگی، بازیکنی که با هزینه‌ای سنگین به استقلال آمده بود، در فهرست خروجی‌ها قرار گرفت و از تیم طرد شد.
 
گلر سابق استقلال روزهای درخشانی در سیاه‌جامگان نداشت. او در هفته اول فصل روبروی استقلال قرار گرفت. با امتناع از دست دادن با مهدی رحمتی، اولین حاشیه پررنگ فصل را ساخت اما توی دروازه تیم قرمز و مشکی‌پوش، نشان داد استقلالی‌ها حق داشته‌اند قراردادش را فسخ کنند. مدتی بعد، درگیری با فرهاد کاظمی داستان محسن و سیاه جامگان را نیز به پایان رساند. او مدتی بیرون ماند وسرانجام از هفته اول نیم فصل دوم، به پایتخت برگشت تا برای راه‌آهن بازی کند. فروزان امروز برای اولین بار بعد از جدایی برابر استقلال، در ورزشگاه آزادی روبروی این تیم قرار می‌گیرد.
 
 
 


محسن فروزان را با اعتماد به نفسِ عجیب‌اش به یاد می‌آوریم. با این باور درونی که یکی از بهترین گلرهای تمام دنیاست و با یک دست می‌تواند همه توپ‌ها را مهار کند! شاید آن‍چه در این ماه‌ها برای او اتفاق افتاده اما این بازیکن را صاحب دید واقع بینانه‌تری کند. او شروع ایده‌آلی در راه آهن داشته و در 4 مسابقه، 4 کلین شیت متوالی را به ثبت رسانده است. این دروازه‌بان اولین اپیزود انتقامی‌اش را با کلین شیت برابر تیم امیر قلعه نویی پیاده کرده و حالا به دنبال اجرای قسمت دوم آن در آزادی است. فروزان امروز روبروی هواداران تیم محبوب‌اش می‌ایستد تا شاید یک روز دوباره اعتماد آن‌ها را به دست بیاورد و این بار دیگر همه چیز را با یک نمایش ضعیف خراب نکند. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2016-03-04 13:09:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر