فهرست
پیشنهاد به کنعانی‌زادگان؛ از مصدومیت تا اروپا
پیشنهاد به کنعانی‌زادگان؛ از مصدومیت تا اروپا

پیشنهاد به کنعانی‌زادگان؛ از مصدومیت تا اروپا

آی‌اسپورت- محمدحسین کنعانی‌زادگان که بعد از مصدومیت در ابتدای لیگ شانزدهم ماه‌ها از فوتبال دور بوده در مصاحبه‌ای با تسنیم درباره صعود تیم ملی و آینده‌اش در فصل پیش رو صحبت‌هایی انجام داده که می‌خوانید.

پیشنهادها برای فصل پیش رو: چند پیشنهاد از تیم‌های داخلی و یکی دو پیشنهاد از اروپا دارم و باید ببینم شرایط چگونه پیش خواهد رفت. تیمی که قبلا در پرتغال بازی می‌کردم دوباره خواهان جذب من است، ولی عجله‌ای برای تصمیم‌گیری ندارم و می‌خواهم بهترین انتخاب را انجام دهم. درست است که چند ماه مصدوم بودم و بازی نکردم، ولی پیشنهاد اروپایی دارم. وقتی یک بازیکن در رده ملی قرار می‌گیرد شاید دستش برای انتخاب تیم بازی است. می‌خواهم خیلی چیزها را ثابت کنم. در این مقطع لژیونر شدن تا حدودی برایم سخت است، ولی می‌خواهم بهترین انتخاب را انجام دهم.

جدایی از پرسپولیس: تصمیمی که گرفتم به نفع من نبود و می‌توانستم بیشتر فکر کنم. وقتی با پرسپولیس مذاکره کردم مسائلی رخ داد و پیشنهادی به من دادند که ناراحت‌کننده بود. چند بار به باشگاه رفتم و طبیعی بود که وقتی وضعیتم مشخص نشد ناراحت شوم. با این حال معتقدم که فقط نباید با یک نفر صحبت می‌کردم و در پرسپولیس اشتباه بزرگ من این بود که فقط با یک نفر حرف می‌زدم. باید با شخص طاهری صحبت می‌کردم و این برایم بهتر بود. آن زمان برانکو و باشگاه روی من نظر داشتند، ولی در نهایت اتفاقاتی افتاد که آن تصمیم را گرفتم. با این حال نمی‌خواهم به گذشته برگردم و امیدوارم در فصل آینده همه چیز را جبران کنم.

تیم ملی در جام جهانی: خوشحالم که برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران تیم ملی برای دومین بار پیاپی راهی جام جهانی شد. مطمئنا این موضوع باعث خوشحالی مردم شد و باید به تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی تبریک بگویم. بدون شک کارلوس کی‌روش در این موفقیت مهم‌ترین نقش را داشت و باز هم نشان داد که یکی از بزرگترین مربیان دنیا است. بازیکنانی داریم که توانایی بالایی دارند و از همه مهم‌تر یک سرمربی بزرگ داریم. اگر تیم ملی مورد حمایت قرار بگیرد و بازی‌های دوستانه و اردوهای تدارکاتی خوبی برگزار کنیم صعود به مرحله حذفی جام جهانی دور از دسترس نیست.

۵ ۸  
آی اسپورت
2017-06-17 01:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
P71
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۳۰
منم چن تا پیشنهاد از اروپا دارم ولی تهش خونه خودمون می مونم! فکر کردن ملت گوش مخملین! رفیق لباس پرسپولیس لیاقت میخواد ک شما نداشتی زت زیاد
مثلث
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۴۵
ما هم خوشحالیم که شما با یه نفر صحبت کردی و رفتی کیسه...
چهره ت رو زود نشون دادی :)
بازیکن به بی تعصبی تو امیدوارم دوباره هم قسمتت شه بری کیسه :)))
امیرحسین
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۴۵
تو تنها نیستی بلکه باقری صادقیان شیث عباس زاده محمدنوری غلام رضایی کاوه و سوشا و رامین هم از نیومدن یا رفتن از پرسپولیس پشیمونن
خوبه که
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۶:۱۴
نیومدی. خدا جای حق نشسته است
4&2
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۵۱
آقا میگن یک پیشنهاد توپ از پاریسن ژرمن داره . بعنوان آدمک قرار شده تو تمرینات ازش استفاده کنن
م.م
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۲
دوستان دروغ نمی گه، یادمون باشه آلبانی و سان مارینو،لیختن اشتاین و لوکزامبورگ هم جز اروپاست .(اگه لیگ داشته باشن) جزایر فارو یادم رفت
۶
سیروس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۲۶
خدا را شکر فقط با یک نفر حرف زدی. فقط فکر نمیکنی یک دیر شده واسه فهمیدن اشتباهت!!! وقتی از استقلال انداختنت بیرون تازه فهمیدی تصمیمت اشتباه بود!!! بلبل زبونی هات را همه یادشونه بعد از دربی... خدا جای حق نشسته، پرسپولیس که جای خود دارد، پیراهن استقلال هم لیاقت میخواست که خدا را صدهزار بار شکر میکنم نتونستی هیچ کدوم را تنت کنی. حالا هم حسابی بشین فکر کن و با چند نفر صحبت کن که این دفعه در انتخابت اشتباه نکنی. خوب وقت بزار واسه فکر کردن به پیشنهاداتت از لیورپول، دورتموند، بارسلونا و مس سونگون. البته میدونیم پیشنهادات سه تای اولی جدی ترند ولی باز هم به همه گزینه ها فکر کن.
۲
سیروس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۷
آقا یه سوالی ، تو این عکس کنعانی زادگان داره شکلک در میاره یا همیشه قیافش شبیه بوزینه هاست؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر