فهرست
مودریچ: نباید در برابر دورتموند اشتباه کنیم
مودریچ: نباید در برابر دورتموند اشتباه کنیم

مودریچ: نباید در برابر دورتموند اشتباه کنیم

آی اسپورت- لوکا مودریچ هافبک رئال مادرید گل نخوردن در خانه را اولویت رئال مادرید برای بازی فردا شب برابر دورتموند قلمداد کرده است.

دو تیم باید در دور رفت مرحله ی یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان فردا شب در حالی به مصاف یکدیگر بروند که پارسال در دور نیمه نهایی این رقابت ها رئال در مجموع با نتیجه ی 3-4 از دورتموند شکست خورد. مودریچ در جمع خبرنگاران گفت:«برای ما خیلی مهم است که فردا گلی دریافت نکنیم. بازی سختی خواهد بود. ما فصل گذشته چهار بار در برابر آن ها بازی کردیم و می دانیم آن ها چقدر در ضد حملات خطرناک هستند. ما باید با دقت توپ را کنترل کنیم و به سرعت به دفاع بازگردیم. ما باید خیلی خوب آن ها را پرس کنیم.»

«اگر بتوانیم با اختلاف یک یا دو گل پیروز شویم و گلی دریافت نکینم نتیجه ای عالی کسب کرده ایم.»

«آن ها بازیکنان مصدوم زیادی دارند اما ما نباید تصور کنیم بازی ساده پیشرو داریم.»

وی در مورد بازی های ناامید کننده ی رئال در دو هفته ی اخیر گفت:«فکر نمی کنم خسته باشیم. ما لغزش بدی داشتیم و دو بازی را باختیم. ما باید به این نتایج واکنش نشان دهیم. باید متحد باشیم و اعتماد به نفسمان را دوباره بسازیم. ما فصل خوبی را پشت سر گذداشته ایم.»

«باید بگویم ما در حال حاضر همان تیم پیش از آن دو شکست هستیم. طبیعی است که در هر فصل لحظاتی وجود دارد که خوب کار نمی کنیم. ما سخت کار می کنیم تا آن دیدار های بد را فراموش کنیم.»

     
آی اسپورت
2014-04-01 21:07:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر