فهرست
آسپلیکوئتا: هدف ما رسیدن به نیمه نهایی است
آسپلیکوئتا: هدف ما رسیدن به نیمه نهایی است

آسپلیکوئتا: هدف ما رسیدن به نیمه نهایی است

آی اسپورت- سزار آسپلیکوئتا مدافع 24 ساله ی چلسی در نشست خبری پیش از بازی تیم با پاری سن ژرمن حاضر شد و به همراه مربی تیمش خوسه مورینیو پاسخگوی سوالات خبر نگاران شد.

این مدافع اسپانیای از مهمترین بازیکنان تیم خوسه مورینیو برای بازی فردا شب محسوب می شود. او پاری سن ژرمن را تیمی با قدرت تهاجمی خوب توصیف کرد که هم چنین مدافعان و هافبک های پرتلاشی دارد:«پاری سن ژرمن تیم بسیار خوبی است. آن ها مهاجمان، مدافعان و هافبک های بسیار خوبی دارند. ما تمام تلاشمان را در بازی فردا شب خواهیم کرد.»

وی در مورد تجربه ی حضورش در کشور فرانسه همراه با تیم ملی اسپانیا نیز گفت:«این دومین باری است که پس از ترک المپیک مارسی به فرانسه می آیم. بار اول با تیم ملی کشورم به اینجا آمدم. دومین باری است که در این ورزشگاه بازی می کنم. حالا من بازیکن تیم چلسی هستم و همیشه بازی در رقابت های لیگ قهرمانان دشوار است.»

وی در مورد گذشته اش در تیم مارسی و رقابتی که این تیم با پاری سن ژرمن در فرانسه دارد نیز گفت:«گذشته ها گذشته. درست است که برای مارسی بازی کرده ام اما پیشینه ی من برابر پاری سن ژرمن نقشی در دیدار فردا شب برابر آن ها ندارد. من یکی از بازیکنان چلسی هستم و هدف ما رسیدن به نیمه نهایی است.»

آسپیلیکوئتا در مورد زلاتان گفت:«او یکی از بهترین مهاجمان اروپاست و رسیدن به رکوردهایش آرزوی هر بازیکنی است.»

دیشب یک اتفاق ویژه در زندگی شخصی آسپیلیکوئتا افتاد و وی پدر شد. او که از این اتفاق خیلی خوشحال بود گفت حال فرزند و همسرش خوب است. سزار قصد دارد دخترش را "مارتینا" نامگذاری کند.

     
آی اسپورت
2014-04-01 22:04:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر