فهرست
مظلومی: به دنبال هر دو جام هستیم / جوانگرایی تبعات دارد
مظلومی: به دنبال هر دو جام هستیم / جوانگرایی تبعات دارد

مظلومی: به دنبال هر دو جام هستیم / جوانگرایی تبعات دارد

آی اسپورت- صحبت های پرویز مظلومی را پس از برد  مقابل راه آهن می خوانید.


* با توجه به چند محروم و مصدوم که داشتیم بچه ها زحمت زیادی کشیدند. ما نیاز زیادی به 3 امتیاز بازی داشتیم. به حریف تبریک می گویم. هر دو تیم موقعیت های زیادی از جمله تیر دروازه داشتند. در نیم فصل دوم امتیاز گرفتن خیلی سخت است. خسته نباشید به تیم خود می گویم. هواداران ما هم تیم را تنها نگذاشتند و در این برد شریک بودند.
*ما امروز از جوانانی چون روزبه، برزای، کریمی و.. استفاده کردیم. این جوانان سرمایه و آینده استقلال هستند و در کنار سایر نفرات زحمت می کشند. جوانگرایی تبعاتی دارد اما جوانان ما اعتماد ما را به دست آورده اند. خسرو، حنیف و.. نفراتی هستند که وقتی مصدوم هستند این جوانان جایشان را می گیرند. خسرو و جابر امروز می توانستند بازی کنند اما ریسک نکردم چون کار سختی در ادامه داریم.* سعی مان این است که تا قبل از عید صدر را حفظ کنیم چون در ادامه در مسیر سختی خواهیم بود. ما در دو جام سخت خواهیم بود که هر دو را نشان کرده ایم. تیم ما در دور رفت در بازی های سخت بهتر نتیجه گرفته است. 
* پورحیدری بزرگ تیم ما بیمار شد. ایشان در جریان کار ما هستند زیرا ما به ایشان نیاز داریم. متاسفانه مجیدی هم مریض شده است.  نوازی هم تجربه اولش بود و به این ترتیب در ادامه قطعا بهتر خواهد شد. ما تیم بی‌حاشیه‌ای هستیم و مشکل خاصی نداریم.


کدخبر: 9407
  ۳  
آی اسپورت
2016-03-04 18:07:20
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۱۶
یعنی اعتماد به نفست از پهنا توو حلقت....نه تاکنیک داری نه سبک .بعد دنبال هر دوتاشم هستی.البته انقدر فوتبال ایران بی درو پیکره بعید نیست ازت
sina jamalzahi
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۱۵
آقایی ک پیک میزنی پماد میخوای؟؟ هجده هفته یا صدر بودیم یا دوم با وجود محرومیت ها و مصدومیت های بازیکنامون
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۵۲
سینا جان من چیزی نمیزنم عزیزم.اگه این داوری ها نبود الان میفهمیدی منظور منو.گرچه عمرن قانع بشی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر