فهرست
کارشناس داوری: پنالتی راه‌آهن گرفته نشد/ دو بازیکن باید اخراج می‌شدند
کارشناس داوری: پنالتی راه‌آهن گرفته نشد/ دو بازیکن باید اخراج می‌شدند

کارشناس داوری: پنالتی راه‌آهن گرفته نشد/ دو بازیکن باید اخراج می‌شدند

آی اسپورت- یکی از کارشناسان داوری فوتبال معتقد است داور باید در دقیقه 79 یک پنالتی برای راه‌اهن اعلام می‌کرد.
نوذر رودنیل، کارشناس داوری فوتبال در مورد قضاوت بازی استقلال و راه‌آهن به فارس گفته: تمامی کارت‌های زردی که داور به بازیکنان نشان داد، صحیح بود. اما در دقیقه 14 روزبه چشمی به خاطر خطایی که مرتکب شد باید کارت زرد می‌گرفت. گل استقلال هم در دقیقه 45 کاملا درست بود و اعتراض بازیکنان راه‌آهن بی‌مورد.
وی ادامه داد: داور باید به فروزان به خاطر شدت اعتراض‌هایش کارت زرد نشان می‌داد. داور در نیمه اول خوب قضاوت کرد اما در 20 دقیقه پایانی به دلیل آنکه قوای جسمانی‌اش تحلیل رفته بود کنترل بازی را از دست داد و شاهد خطاهای زیادی از بازیکنان بودیم که او اعلام نمی‌کرد.
رودنیل تصریح کرد: در دقیقه 71 خطای مسلم بازیکن استقلال روی مهاجم راه‌آهن را داور در پشت محوطه جریمه این تیم ندید و همچنین در دقیقه 79 پنالتی راه‌آهن دیده نشد. توپ در این صحنه به کف دست بازیکن استقلال برخورد کرد. در دقیقه 82 هم بازیکن شماره 21 راه‌آهن فرشاد فرجی به دلیل خطای شدید اخراج می‌کرد. همچنین در دقیقه 86 خطای مگویان مستحق دریافت یک کارت زرد بود که به او کارتی نشان نداد. در دقیقه 90+1 هم به چشمی کارت زرد نشان داد که اگر کارت زرد اول را در دقیقه 14 به او داده بود، این بازیکن استقلال باید از میدان اخراج می‌شد. در مجموع باید گفت قضاوت شاهین حاج‌بابایی در حد متوسط بود.


9411
  ۵  
آی اسپورت
2016-03-04 19:34:39
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۴۸
رودنیل کارشناس اختصاصی چرت نامه پیزوریه و نظراتش پشیزی ارزش نداره
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۱
خواب دیدی خیره باباجون...اصلا بدستش نخورد. حرف مفت ظاهرا کنتور نداره
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
عادی شده داوریا به نفع اینا/استقلالی های با فرهنگ منتظر فوش هاتون و فرا فکنی شما هستیم...
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۰۰
برنامه شبهای فوتبالی هم ثابت شد که داوری امروز علیه استقلال بود, پنالتی هند نیمه اول باید برای استقلال اعلام می شد و بازیکن راه اهن هم اخراج
آبی سوبله چوبله
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۱۷
توی برنامه شبهای فوتبالی شبکه ورزش نشون دادن یه پنالتی به نفع استقلال نگرفتن توپ به دست بازیکن راه آهن خورد انصافن..... با کمک داور هم استقلال رو نتونستن ببرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر