فهرست
فروزان احساسش را پنهان نکرد: از برد استقلال خوشحالم!
فروزان احساسش را پنهان نکرد: از برد استقلال خوشحالم!

فروزان احساسش را پنهان نکرد: از برد استقلال خوشحالم!

آی اسپورت- محسن فروزان بعد از شکست تیمش مقابل استقلال حرف‌های جالبی برای گفتن دارد. حرف‌هایی که معمولا همه پنهان می‌کنند اما او ابایی از گفتن‌شان ندارد: «راستش را بخواهید هر چقدر که از شکست تیم راه‌آهن ناراحت شدم و غمگین، اما خب واقعیت را بخواهید از پیروزی استقلال خوشحال شدم و نمی‌توانم این خوشحالی را پنهان کنم.»
پس تکلیف راه‌آهن چیست که به سمت سقوط می‌رود؟ فروزان پاسخ می‌دهد: «در هر صورت امیدوارم که راه‌آهن بتواند در ادامه مسابقات این نتایج را جبران کرده و در نهایت و در پایان رقابت‌های لیگ برتر هم شاهد دو اتفاق باشیم. اول بقای راه‌آهن در لیگ برتر و دوم قهرمانی استقلال.»
فروزان درباره گلی که از استقلال خورد و اعتراضی که کرد هم گفته: «در آن صحنه واقعا متوجه نشدم که توپ از خط دروازه عبور کرده و اعتراضم به همین دلیل بود. اما خب فیلم بازی را که دیدم متوجه شدم که تصمیم داور در آن صحنه کاملا درست بوده و من اشتباه می‌کردم.»


9411
  ۸  
آی اسپورت
2016-03-04 20:39:58
نظر دهید

۸ نظر
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۵۶
فوتبال کثیف به این میگن
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۴۴
دمت گرم با تعصب, خوب شیلنگ گرفتی رو لنگیا
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۷
دلقک صورتی !
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۵۹
برنامه شبهای فوتبالی هم ثابت شد که داوری امروز علیه استقلال بود, پنالتی هند نیمه اول باید برای استقلال اعلام می شد و بازیکن راه اهن هم اخراج
-
جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۰۸
خوب سوزوندی لنگیا رو
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۱۲
دلقک خودتی و اطرافیانت
آبی سوبله چوبله
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۱:۲۱
دمت گرم محسن! آدم توی آفتابه شیر موز بخوره اما اینطور افتابه رو لنگیا نگیره و ضایعشون کنه پسر سوزوندیشون رفت ...خخخخخخخ
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۲
فروزان این پولاخوردن نداره قهرمانی استقلال هم پاکنیست واقعاکه توایران تبانی غوغامیکنه ولی کسی نیست که درستش کنه فاتحه این فوتبالوبایدخوندقهرمانی که اینطوربدست بیادنباشه خیلی بهتره اگه داورانتونن کاری کنن بازیکنای حریف تمام قددراختیاراستقلالن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر