فهرست
عکس روز: داغ دل فروزان!
عکس روز: داغ دل فروزان!

عکس روز: داغ دل فروزان!

آی اسپورت- ماندن یا نماندن. این بزرگترین دغدغه محسن فروزان و وحید طالب‌لو در بحبوحه نقل و انتقالات تابستانی استقلال بود. سرانجام بعد از قطعی‌شدن حضور رحمتی، پرویز مظلومی باید تصمیم نهایی خود را می‌گرفت و از بین فروزان فیکس و طالب‌لو نیمکت‌نشین یکی را انتخاب می‌کرد و دیگری را دیپورت. البته رد کردن هر دو دروازه‌بان هم یکی از گزینه‌های روی میز مظلومی بود اما درنهایت با قول طلب‌لو برای آشتی با رحمتی، این قرعه به نام محسن فروزان افتاد تا او با دلی پر و ناراحتی زیاد از استقلال رفتنی شود. در هفته بیست و دوم لیگ، محسن فروزان بعد از ماه‌ها حضور در ورزشگاه آزادی در کنار هواداران استقلال را تجربه کرد. به‌جز دیدار با رحمتی، شاید تلخ‌ترین تقابل فروزان در این بازی، مواجهه او با پرویز مظلومی و وحید طالب‌لو بود. اتفاقی که در این قاب بعد از سوت پایان نیمه اول رخ داد.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-05 00:49:38
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۴۵
حسن نوشه ور کارشناس داوری امشب برنامه شب های فوتبالی درباره اتفاقات داوری مسابقات امروز و دیروز به اظهار نظر پرداخت. او سه دیدار از چهار دیدار سپری شده در هفته جاری را فاقد اشتباه داوری تاثیرگذار دانست. مهم ترین اتفاق داوری بین آن سه دیدار خطای پنالتی آندرانیک تیموریان بر روی بازیکن فولاد بود که به درستی اعلام شد.

اما دیدار راه آهن-استقلال بدون اشتباه داوری نبود. استقلالی ها در نیمه اول یک پنالتی به دلیل خطای بازیکن راه آهن در محوطه جریمه از داور طلب کار هستند.هر چند ادعای کادرفنی و بازیکنان راه آهن درباره نگرفتن دو پنالتی برای این تیم، نادرست است. زیرا نوشه ور خطا بر روی مهرداد محمدی را بیرون از محوطه جریمه دانست و هم چنین اعلام کرد در صحنه ای که راه آهنی اعتراض شدیدی به داور کردند، توپ به دست میثم مجیدی برخورد نکرد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر