فهرست

انتقاد درخشان از برانکو: این همه پیشنهاد رو از کجا آوردی؟

آی اسپورت - حمید درخشان این قابلیت را دارد که در کمتر از یک هفته، از یک فرد هم تعریف کند هم انتقاد. سرمربی پرسپولیس که طی روزهای گذشته از برانکو و بازی پرسپولیس تعریف کرده بود، حالا به بهانه بحثهای مربوط به تمدید قرارداد برانکو از این مربی کروات انتقاد کرده است.
درخشان که با خبرگزاری برنا صحب کرده درباره تمدید قرارداد برانکو گفته:"  چگونه بلافاصله بعد از آن که پای یک مربی به تهران می رسد، از 5 نقطه مختلف جهان پیشنهاد دریافت می کند! برایم بسیار جالب  است که طرف 6، 7 سال در خانه اش نشسته بود اما وقتی به تهران می آید اواسط یک فصل، ناگهان از امارات و منچستر و فلان تیم خواهان پیدا می کند. من منکر تداوم حضور یک مربی نیستم اما کمی واقع بینانه نگاه شود تا مسایل پشت پرده هم مورد توجه قرار بگیرد.»


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-03-05 09:42:59
نظر دهید

۴ نظر
ابراهیم
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۰۹:۵۴
دهنت ببند
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۱۱
مایلی کهن شماره 2
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۵۹
دقیقا حق با شماست حمید خان ااین یارو برانکو 5 سال دست و پا میزد بیاد لنگ مربی بشه حالا داره بازار گرمی میکنه که مدیرهای لنگ به تکاپو بیفتن باهاش تمدید کنن چون میدونه اگه از لنگ بره هیچ خراب شده ای بهش تیم نمیده اینجا هم که کاری نکرده هنوز از حذفی که حذف شده موفقیتش فقط اینه که تونسته دقیقه 95 از اس اس با شانس مساوی بگیره بعد از ده سال هم لنگ آورده سوم جدول.
مجید10
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۱۱
از همونجایی که تو نیاوردی!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر