فهرست
آزادی تقسیم شد؛ 70 درصد پرسپولیس، 30 درصد تراکتور
آزادی تقسیم شد؛ 70 درصد پرسپولیس، 30 درصد تراکتور

آزادی تقسیم شد؛ 70 درصد پرسپولیس، 30 درصد تراکتور

آی اسپورت - یکی از مسائلی که قبل از بازی تراکتورسازی با پرسپولیس و استقلال مطرح می‌شود مساله سهمیه هواداران این تیم‌ها از ورزشگاه میزبان بازی است. این مساله در هر دو شهر تهران و تبریز هم مطرح می‌شود. به این صورت که تیم میهمان درخواست ظرفیتی بیش از ظرفیت قانونی دارد. معمولا هیچ کدام از تیم‌های میزبان با درخواست تیم میهمان موافقت نمی‌کنند اما این بار به نظر می‌رسد توافق بزرگی صورت گرفته است. بر اساس تصمیم اتخاذ شده قرار است ۷۰ درصد از ظرفیت سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران پرسپولیس قرار گیرد و ۳۰ درصد باقی مانده هم به تراکتورسازی تعلق گیرد. جدال این دو تیم فردا ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزایدی برگزار می‌شود.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-05 12:03:20
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۲۰
برانکو به یکی از روزنامه ها گفته شارلاتان نیستم که قول قهرمانی بدم,تا یک هفته پیش چپ و راست از قهرمانی حرف می زد, اگه ابن تناقض رو مظلومی داشت, شما خودتونو میکشتین, چرا یه مطلب نمینویسبن؟
تر تر بی هوادار
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۵۴
بابا انقد به تر تر ی ها جو ندین اون سه سال پیش جو گرفته بودشون از پیرمرد و پیرزن و بچه کل شهر میومدن استادیوم حباب بود که ترکید الانم ٢ ساله تعداد فوتبالی شهرشون که همون ٧-٨ هزارنفرن میان استادیوم،.. ٣٠ هزار نفر اونم تو تهران،.. جوک ساله خخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر