فهرست
ژنرال دنبال انتقام از برانکو و اسکوچیچ: از اجنبی‌ها متنفرم!
ژنرال دنبال انتقام از برانکو و اسکوچیچ: از اجنبی‌ها متنفرم!

ژنرال دنبال انتقام از برانکو و اسکوچیچ: از اجنبی‌ها متنفرم!

آی اسپورت - جدایی ناخواسته از استقلال و دوری چند ماهه از فوتبال، بدترین سناریوی ممکن برای قلعه‌نویی پیش از شروع این فصل بود. پرافتخارترین سرمربی لیگ، فصل پیش با استقلال خوب نتیجه نگرفت و هر دو دربی رفت و برگشت را هم باخت. نتایج قلعه‌نویی، نشان می‌داد او در بسیاری از بازی‌های بزرگ موفق بوده اما ناکامی او مقابل مربیان خارجی و جوان‌هایی مثل گل‌محمدی و منصوریان، باعث شده به جای قهرمانی تا رده ششم جدول پایین برود.

اسکوچیچ مربی موفق فولاد، فصل پیش قلعه‌نویی را رفت و برگشت برد. کرانچار قبل از اخراج، در بازی رفت استقلال را شکست داد. تونی در بازی برگشت و در تهران، 4 گل به تیم قلعه‌نویی زد و هفته آخر، برانکو با پرسپولیس کار ژنرال و استقلال را تمام کرد. امسال قلعه‌نویی امیدوار است در سه تقابل با مربیان خارجی در دور برگشت لیگ، بتواند انتقام فصل پیش را بگیرد.

در اولین تقابل این فصل قلعه‌نویی با مربیان خارجی، او با گل شریفی در وقت‌های تلف شده سپاهان را شکست داد. در دو بازی آینده هم تیم او در تهران و تبریز، با پرسپولیس و فولاد بازی می‌کند. قلعه‌نویی هر سه بازی آخرش به تیم‌های اسکوچیچ را باخته و برانکو هم در تنها رویارویی با قلعه‌نویی او را شکست داده است. سرمربی تراکتورسازی می‌تواند در دو هفته، همه خاطرات بد این دو فصل را فراموش کند. هر چند حداقل روی کاغذ، پرسپولیس تهاجمی برانکو و فولاد اوج گرفته اسکوچیچ، فعلا از تراکتور قلعه‌نویی آماده‌تر هستند.کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-05 14:30:44
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۵۵
ادب اسطوره باشگاه پرسپولیس کلانی متوهم عشقه توهین به هودار تراختور
برزو
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۵۴
ژنرال بازم خودشو ثابت میکنه چون یه استقلالیه و خونش ابیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر