فهرست
گلزن کوچک در بازی بزرگ: آخرین فرصت سردار؟
گلزن کوچک در بازی بزرگ: آخرین فرصت سردار؟

گلزن کوچک در بازی بزرگ: آخرین فرصت سردار؟

آی اسپورت – اولین گل سردار با پیراهن تیم ملی، هنوز هم بزرگترین گل ملی او محسوب می‌شود. آزمون در سومین بازی ملی‌اش، مقابل کره جنوبی به میدان رفت و توانست تک گل ایران را بزند. بعد از این گل، آزمون 14 بار دیگر دروازه حریفان ایران را در بازی‌های رسمی و دوستانه باز کرد اما هیچکدام از آن‌ها جزو بزرگان آسیا نبودند.

در لیست 8 تیم برتر آسیا، آزمون با پیراهن تیم ملی علاوه بر کره جنوبی مقابل ازبکستان، ژاپن، امارات و چین به میدان رفته و نتوانسته دروازه هیچکدام را باز کند. مهمترین تیمی که بعد از کره آزمون به آن گل زده قطر، تیم رده نهم آسیا و هشتاد و پنجم فیفاست.

دیگر تیم‌هایی که آزمون به آن‌ها گل زده قرقیزستان در رده یازدهم آسیا و 108 جهان، عمان دوازدهم آسیا و 110 جهان، ترکمنستان چهارده آسیا و 116 جهان، عراق نوزده آسیا و 128 جهان، هند بیست و ششم آسیا و 148 جهان، گوام سی و ششم آسیا و 180 جهان و مقدونیه، حریف اروپایی ایران با رنک 146 جهان بودند.

امروز آزمون که در بازی‌های باشگاهی به آژاکس هم گل زده، فرصت دارد دوباره در بازی‌های ملی دروازه یکی از سه تیم برتر آسیا و 50 تیم برتر جهان را باز کند. فرصتی که اگر از دست بدهد، شاید دوباره به نیمکت و تماشای بازی قوچان‌نژاد همیشه آماده برگردد.

 

 

 

کد خبر: 9406

۲    
آی اسپورت
2016-10-11 15:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر