فهرست
سورپرایز ویژه بازی پرسپولیس و تراکتور: 15 دقیقه رویایی!
سورپرایز ویژه بازی پرسپولیس و تراکتور: 15 دقیقه رویایی!

سورپرایز ویژه بازی پرسپولیس و تراکتور: 15 دقیقه رویایی!

آی اسپورت - 4 امتیاز از دست رفته در بازی با ذوب آهن و سایپا، پرسپولیسی‌ها را بیش از قبل روی دقایق پایانی بازی تیم‌شان حساس کرده است. نیم فصل اول، پرسپولیسی‌ها در بازی با استقلال خوزستان، سایپا، استقلال و صبا دقایق آخر گل زدند و نیم فصل دوم مقابل پدیده در این دقایق به گل رسیدند اما در هفته‌های اخیر، نقطه قوت آن‌ها به نقطه ضعف‌شان تبدیل شده است. سرنوشتی که تراکتوری‌ها هم این فصل آن را تجربه کرده‌اند.

طرفداران تراکتورسازی همانقدر که هفته گذشته مقابل سپاهان از برد دقایق آخر تیم‌شان مقابل سپاهان خوشحال بودند، نیم فصل اول و بعد از تساوی 4-4 با ذوب آهن زجر کشیدند. تراکتورسازی، این فصل در 15 دقیقه پایانی بازی 6 گل زده و 6 گل خورده است. چه از لحاظ گل‌های زده و چه از لحاظ گل‌های خورده، بازی‌های تراکتور در هیچ مقطعی از بازی به اندازه 15 دقیقه پایانی پر گل نبوده‌اند.

پرسپولیس هم در 15 دقیقه پایانی بازی، مجموعا 6 گل زده و 7 گل خورده دارد. رد و بدل شدن 13 گل در دقایق پایانی، این دقایق را برای پرسپولیس هم به پرگل‌ترین دقایق بازی تبدیل کرده است. دو تیم، مجموعا در 15 دقیقه آخر این فصل‌شان 25 گل زده و خورده داشته‌اند و می‌توان انتظار داشت بازی فردا، دقایق پایانی پر گل و جذابی داشته باشد.
کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-05 17:24:51
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۴۲
ساندویچ میخوایم یالا
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۳۱
شما برو با فندکت حال کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر