فهرست
کمالوند: ابرهیمی بهترین بازیکن ایران است / عاشق تراکتورم
کمالوند: ابرهیمی بهترین بازیکن ایران است / عاشق تراکتورم

کمالوند: ابرهیمی بهترین بازیکن ایران است / عاشق تراکتورم

آی اسپورت- فراز کمالوند در نشست خبری پس از ددیار مقابل استقلال اهواز گفت:

*لطف خداوند و تلاش مجموعه باشگاه باعث شده است که عملکرد خوبی بازی کنیم. یکی از مدرن ترین فوتبال های ایران را بازی می کنیم. سخت است مقابل تیمی بازی کنیم که ۱۱ نفره دفاع می کنند ولی بازی های خوبمان باعث شده است که همه تحصین کنند. ما می توانستیم استقلال را نیز شکست بدهیم.ابراهیمی بهترین فوتبال ایران است و نزدیک به این بازیکن در ایران وجود ندارد و حقش است در تیم ملی بازی کند.

*گسترش فولاد حرف های زیادی برای گفتن دارد و اگر برای فصل آینده شاکله اصلی تیم را حفظ کرده و بازیکنان جدیدی را جذب کنیم، می توانیم از آبروی فوتبال آذربایجان دفاع کنیم. یکی از مسائلی که در نتایج تاثیر گذار بوده است، همدلی موجود در تیم بوده است.

* تمدید قرارداد من با تیم در روحیه تیم تاثیر گذار بوده است. همه در تیم با هم رفیق هستیم. انشالله گام بلند را در فصل آینده بر می داریم. ما دو بازی حساس پس از بازی مقابل نفت در تهران داریم و پس از آن دو بازی حساس داریم و انتظار داریم حمایت بسیار خوبی داشته باشند زیرا شانس کسب سهمیه آسیایی نیز خواهیم داشت.

*سازمان لیگ درخواست کرده بود که به دلیل اینکه تیم استقلال اهواز می خاوست با پرواز مستقیم بیاید، روز بازی موافقت کردیم ولی ما نیز امروز درخواستی در خصوص تغییر نیم ساعته زمان برگزرای بازی به دلیل وزش باد شدید بودیم که موافقت نشد. سازمان لیگ دیگر از ما انتظاری نداشته باشد زیرا همکاری دو طرفه می تواند باشد.

*عاشق تراکتور سازی هستم و امیدوارم فردا این تیم به برتری برسد.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-03-05 17:45:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر