فهرست
بررسی آمار شیحی مقابل داوری، دژاگه و مهدوی‌کیا: مرد همیشه مغلوب
بررسی آمار شیحی مقابل داوری، دژاگه و مهدوی‌کیا: مرد همیشه مغلوب

بررسی آمار شیحی مقابل داوری، دژاگه و مهدوی‌کیا: مرد همیشه مغلوب

آی اسپورت - با نظر پرویز مظلومی، عادل شیحی مراکشی برای نیم فصل دوم به استقلال پیوسته است. شیحی در آلمان متولد شده و بخش عمده فوتبالش را در این کشور بازی کرده است. جایی که زمانی، پر از بازیکنان ایرانی بود. عجیب نیست که او بارها مقابل ایرانی های بوندسلیگا بازی کرده باشد. شیحی برابر بایرن تنها یک بار بازی کرده که آن هم در زمان حضور کریمی در این باشگاه نبود اما برابر اکثر ایرانی هایی که به سنش می خورند، به زمین رفت. در 9 تقابل با بازیکنان ایرانی، شیحی 5 باخت، 3 تساوی و تنها یک برد نصفه و نیمه دارد. نصفه و نیمه از این جهت که در تقابل وولفسبورگ و کلن در هفته 19 بوندسلیگا 2010، شیحی 87 دقیقه در زمین بود و دژاگه زمانی وارد بازی شد که نتیجه 3-2 شکل گرفته بود. این ریز عملکرد شیحی در این دیدارهاست:

1- در هفته اول بوندسلیگا 2 در فصل 2013، شیحی و کلن برابر دانیال داوری و آینتراخت برانشوایگ قرار گرفتند. برانشوایگ 1-0 برنده شد.
2- در هفته 26 بوندسلیگا در فصل 2007، دو تیم کلن با در اختیار داشتن عادل شیحی و هانزاروشتوک با امیر شاپورزاده به مصاف هم رفتند. در دقیقه 60 شاپورزاده از ترکیب اصلی هانزاروشتوک بیرون رفت و دقیقا در همین زمان شیحی برای کلن به زمین آمد. این بازی 1-1 مساوی به پایان رسید.
3- در هفته آخر بوندسلیگا 2009، شیحی با کلن برابر بوخوم با وحید هاشمیان قرار گرفت. بازیکن مراکشی طی 60 دقیقه پاس تنها گل تیمش را روی یک ارسال کرنر به عنتر یحیی داد و تعویض شد و هاشمیان 90 دقیقه در زمین بود. بازی 1-1 به پایان رسید.
4- چهارمین تقابل برای شیحی و دژاگه. 3 بار در بازی وولفسبورگ و کلن در زمین وولفسبورگ. دو گل و یک پاس گل برای دژاگه در این بازی ها و یک گل و یک پاس گل برای شیحی. به نوعی برترین بازی های بوندسلیگایی دو نفر را می توان در این تقابل ها یافت. به ویژه برای شیحی چرا که تنها گل و پاس گل همزمان او در یک بازی در همین مصاف ها بود. این دو با پیراهن تیم دوم کلن (شیحی) و تیم دوم هرتا برلین (دژاگه) نیز در سال 2006 برابر هم قرار گرفتند و 90 دقیقه کامل بازی کردند. در برد 3-1 تیم دوم هرتا، دژاگه زننده گل اول تیمش بود.
5- تنها یک تقابل نصفه نیمه با مهدی مهدوی کیا. هفته دوم فصل 2009 و اولین بازی خانگی کلن. برابر آینتراخت فرانکفورت که از ابتدای نیمه دوم مهدوی کیا را داشت. شیحی در این بازی از دقیقه 79 وارد زمین شد و 1-1 به پایان رسید.


تماشاگران امروز
  ۶  
آی اسپورت
2016-03-05 18:08:55
نظر دهید

۶ نظر
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۴۷
بدجوری سوختین از نمایش خوب عادل
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۷
مهدوی کیا گفتی یاد رسواییش تو المان افتادم
-
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۵۰
احمقانه ترین و زردترین اماری که میشد از یه بازیکن خارجی داد رو گشتین پیدا کردین...تبریک میگم
سرور لنگ
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴، ۲۱:۵۹
مگه کشتیه یا ورزش انفرادیه . نبرد تن به تن که نیست . فوتبال ورزش تیمیه می فهمی پژی جونم
-
يكشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴، ۰۱:۲۹
الان که چی دقیقا؟نتیجه بگیریم عادل بازیکن بدیه؟یا لژیونرهای ما تو آلمان خیلی خوب بودن؟یا تقصیر مهرزاد معدنچی بوده؟یا چون استادیوم رایگان اعلام شد اینطوری شد؟یا شایدم به خاطر صدرنشینی لستر بوده؟فازتون چیه دقیقا؟
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۰:۵۱
مهم بازیشه
لطفا بدگویی پشت سر بازیکنای تیمای دیگه هم نکنین
مدیر سایت نظارت و حذف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر