فهرست
وحید امیری: بازیکنان نفت حتی مشکل تغذیه هم دارند
وحید امیری: بازیکنان نفت حتی مشکل تغذیه هم دارند

وحید امیری: بازیکنان نفت حتی مشکل تغذیه هم دارند

آی اسپورت- گویا قرار است بازیکنان تیم نفت تهران به دلیل درگذشت مرحوم دارستانی، در بازی این هفته خود مقابل ذوب‌آهن لباس سیاه بپوشند. امیری ضمن تایید این مطلب با اشاره به مشکلات مالی تیم نفت تهران به همشهری ورزشی گفت: «بسیاری از بازیکنان نفت تهران از مشکلات مالی رنج می‌برند و حرف‌هایی که در این زمینه در رسانه‌ها می‌گویند صددرصد صحیح است. بازیکنانی که در خوابگاه می‌مانند و حتی خود ما مشکل امکانات و حتی مشکل تغذیه داریم. اگر مصدومان زیادی داریم برای همین مشکلات روحی و روانی است که بازیکنان آسیب می‌بینند.»
ملی‌پوش نفت تهران ادامه داد: «تا الان هم اگر نتیجه گرفتیم به خاطر بزرگی این بازیکنان است. هرکس جای ما بود نمی‌توانست چنین نتایجی بگیرد ولی ما این کار سخت را انجام دادیم و با جمع و جور کردن تیم توانستیم به این جای فصل برسیم. نمی‌دانیم به چه کسانی مشکلمان را بگوییم. امیدوارم تا تلفات بیشتر ندادیم به وضعیت بازیکان نفت رسیدگی کنند.»
او درباره خبر حضورش در لیگ چین اضافه کرد: «تا پایان فصل در نفت ماندنی شدم و بعد از آن برای آینده تصمیم خواهم گرفت. 3ماه دیگر قراردادم تمام می‌شود، بعد از آن به عنوان بازیکن آزاد به یک تیم دیگر خواهم رفت. اولویتم حضور در تیم‌های خارجی است.»
مهاجم تیم نفت با اشاره به دیدار این تیم مقابل ذوب‌آهن بیان کرد: «ذوب‌آهن یکی از بهترین تیم‌های ایران است و ما هم با وجود مشکلات روحی و مالی که داریم، مجبوریم این تیم را شکست دهیم. امیدوارم مسئولان حداقل امکانات را برای ما فراهم کنند.»
این ملی‌پوش فوتبال کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: «به زودی اردوی تیم ملی آغاز خواهد شد و این نظر مربی است که چه بازیکنانی دعوت می‌شوند. امیدوارم هر بازیکنی به تیم ملی دعوت می‌شود بتواند خوب کار کند و شاهد موفقیت تیم ملی باشیم.»

9411
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-05 18:52:31
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۱۶
شام با بچه ها بیایید خونه ما! دلم واستون کباب شد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر