فهرست
شرط روبین  کازان برای آزمون: رضایتنامه 7 میلیون دلاری
شرط روبین کازان برای آزمون: رضایتنامه 7 میلیون دلاری

شرط روبین کازان برای آزمون: رضایتنامه 7 میلیون دلاری

آی اسپورت -  دیروز یکی از سایت‌های انگلیسی نوشت باشگاه اورتون حتی حاضر است رقمی نزدیک به 4 میلیون پوند برای جذب سردار هزینه کند. باشگاه روسیه‌ای از همین حالا به سردار بابت جدایی چراغ سبز نشان داده است. کارهای انتقال او را هم قربان بردیف می‌کند، سرمربی تیم روستوف.
او به نوعی مدیر برنامه‌های آزمون به حساب می‌‌آید و در انتقالش به روسیه، نقش مهمی داشت. روبین همان‌طور که برای جدایی علیرضا حقیقی دروازه‌بان ایرانی مشکل‌ساز شد، حالا هم قصد ندارد به سادگی از خیر سردار بگذرد. آزمون در ابتدای امسال هم با سر و صدای زیادی به صورت قرضی به روستوف ملحق شد و طبیعتاً برای جدایی قطعی، باید مانع‌های بزرگ‌تری را از پیش رو بردارد.
طبق خبرهای رسیده از روسیه، باشگاه روبین برای رضایتنامه سردار رقمی نزدیک به 7 میلیون دلار درخواست کرده که باعث تعجب این بازیکن شده است. ابتدای همین امسال هم وقتی حقیقی قصد داشت از روبین جدا شود این باشگاه 3 میلیون یورو از او طلب کرد. این درخواست مالی روس‌ها دقیقاً در تناقض با چراغ سبزشان برای صدور رضایتنامه این بازیکن قرار دارد. سردار بازیکن جوان و آینده‌داری است اما مبلغ رضایتنامه او، بی‌شک باشگاه‌ها را به عقب می‌راند.
باشگاه استوک حاضر است تا 1.5 میلیون دلار برای جدایی او بپردازد. هر چند از انگلیس خبر رسیده باشگاه اورتون 4 میلیون پوند برای خرید سردار می‌پردازد ولی باید دید آیا پای معامله هم این اخبار سایت‌های انگلیسی درست از آب درمی‌‌آید یا نه؟


منبع: خبرآنلاین
     
آی اسپورت
2016-03-06 06:41:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر