فهرست

گزارش ویژه: قهرمانی از آزادی می گذرد

آی اسپورت - پرویز مظلومی بعد از پیروزی تیمش مقابل راه آهن مدعی شد که تیمش قهرمانی در لیگ برتر را هم نشانه گرفته. مظلومی که پیش از این سعی می کرد صحبتی در مورد قهرمانی تیمش نداشته باشد، حالا با خوشبینی درباره این موضوع صحبت می کند.
دلیل این قضیه را البته نمی توان فاصله امتیازی استقلال با سایر تیم ها قلمداد کرد چرا که استقلال خوزستان تنها یک امتیاز کمتر از تیم مظلومی دارد و پرسپولیس هم در صورت پیروزی در بازی امروزش به 4 امتیازی استقلال می رسد.
به نظر می رسد دلیل خوشبینی مظلومی را باید به بازیهای خانگی استقلال ربط داد. استقلال در 8 هفته آینده تنها 2 بار خارج از خانه بازی دارد ( در بازی با سایپا هم اگر چه سایپا میزبان است اما هیچ بعید نیست که مجید جلالی به مانند بازی با پرسپولیس بخواهد که بازی در آزادی برگزار شود) دو بازی سخت مقابل استقلال خوزستان و صبا. سایر بازیهای استقلال اما در تهران برگزار می شود و این در حالیست که استقلال خوزستان و پرسپولیس، بیشتر از استقلال باید در خانه حریفان به میدان بروند. مظلومی روی امتیازات بازیهای خانگی اش حساب ویژه ای باز کرده و امیدوار است با گرفتن تمام امتیازات ورزشگاه آزادی ، قهرمانی در لیگ را جشن بگیرد.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-06 09:41:44
نظر دهید

۲ نظر
استقلال = لجن
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۰:۱۱
مافیای کیسه همه جوره هوای این تیم کثیفو داره ..همه بازیاش جمعه س
علی
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۰۷:۱۵
بازی استقلال و سایپا هفته 28 لیگ همه بهزیها همزمانه همون هفته پرسپولیس تو آزادی میزبان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر