فهرست
قلعه‌نویی: حضور برانکو را به فوتبال ایران تبریک می‌گویم/ هدف ما کسب سهمیه است
قلعه‌نویی: حضور برانکو را به فوتبال ایران تبریک می‌گویم/ هدف ما کسب سهمیه است

قلعه‌نویی: حضور برانکو را به فوتبال ایران تبریک می‌گویم/ هدف ما کسب سهمیه است

آی اسپورت- تراکتورسازی در آخرین بازی هفته بیست و دوم دست به کار بزرگی زد و با شناسایی تاکتیک های پرسپولیس، موفق شد در تهران از این تیم یک امتیاز با ارزش کسب کند. امیر قلعه‌نویی در پایان این دیدار در مورد بازی گفت:

**بازی بسیار خوبی از دو تیم دیدیم. بازی فیزیکی و تاکتیکی بود. روی نقاط قوت حریف کار کرده بودیم و دیدید آنها به غیر از دقیقه آخر کمتر به ما نزدیک شدند. دو موقعیت تک به تک به دست آوردیم که اگر گل می‌شد می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم. به فوتبال ایران و طرفداران پرسپولیس به خاطر حضور برانکو تبریک می‌گویم. او چه در گذشته و چه در حال در خدمت کردن است.**پرسپولیس مقابل هر تیم 10 موقعیت گل داشت اما مقابل ما موقعیتی به دست نیاورد و فقط پرسپولیس روی یک اشتباهی که ما کردیم به گل رسید. به هر حال ما هر 4 روز یک بار بازی می‌کنیم. در ابوظبی مسابقه سنگینی را پشت سر گذاشتیم. جا دارد از هواداران که ما را تنها نگذاشتند تشکر کنم و انشاءالله در ادامه نتایج بهتری بگیریم.**ما به منافع تراکتورسازی فکر می‌کنیم نه چیز دیگری. شما ببینید ما بازی‌های سختی مقابل سپاهان، استقلال خوزستان و نفت بیرون از خانه داشتیم و فقط مقابل سپاهان در خانه بازی کردیم. وقتی تراکتور مقابل این پرسپولیس که شرایط خوبی دارد در آزادی مساوی می‌کند نشان می‌دهد که ما عملکرد خوبی داریم. امروز حق‌مان برد بود و بازی خوبی انجام دادیم و ما فقط به دنبال منافع تراکتورسازی هستیم.**ما بازی به بازی فکر می‌کنیم و کار را جلو می‌بریم. هدف اول ما کسب سهمیه است. وقتی تراکتورسازی امروز اینقدر خوب بازی می‌کند و به حریف موقعیت نمی‌دهد نشان می‌دهد کیفیتش چقدر بالا رفته است.**من به تورج حق‌وردی ارادات دارم، اما این اشتباهاتی که علیه تیم ما اتفاق می‌افتد برایم قابل هضم نیست. در یک صحنه باید بازیکن حریف اخراج می‌شده ولی به ضرر تیم ما خطای هند می‌گیرند. ما از داوری‌ها ضربه می‌خوریم. فریدون اصفهانیان بررسی کند که بعد از بازی با پدیده چند اشتباه علیه ما صورت گرفته است. باز هم به داوران خداقوت می‌گویم.
کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-06 23:16:29
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۴۴
دو تا تک به تک؟ تا جایی که یادمه فقط یه دونه دقیقه نو بود. گلتونم روی یه موقعیت 5 درصد اونم با جابجا کردن 15 متری نقطه خطا زدید. پرسپولیس تو بدترین بازیش هم همین امروز اقلا 5 تا موقعیت 100 درصد داشت. البته باز جای شکرش باقبه نگفته بازی دو نیمه متفاوت داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر