فهرست
میکسدزون آزادی: اعتراض تراکتوری‌ها به کاپیتان پرسپولیس
میکسدزون آزادی: اعتراض تراکتوری‌ها به کاپیتان پرسپولیس

میکسدزون آزادی: اعتراض تراکتوری‌ها به کاپیتان پرسپولیس

آی اسپورت- خطای شدید محسن بنگر در دقیقه 48 بازی، باعث شد تا جنجال‌های زیادی در بازی امروز ورزشگاه آزادی به‌وجود بیاید. بازیکنان تراکتورسازی که اعتقاد داشتند حداقل جریمه بنگر کارت قرمز بود، به سمت کاپیتان پرسپولیس رفتند درگیری 4 دقیقه‌ای بازیکنان دو تیم شروع شد. این جنجال‌ها اگر از روی سکوهای آزادی ادامه‌دار نمی‌شد، ممکن بود کمتر به طول بکشد و از همه مهم‌تر اینکه اعتبار امنیتی بازی‌ها زیر سوال نرود. بازیکنان تراکتورسازی در پایان دیدار، در مصاحبه‌های خود، حرف‌هایشان را معطوف حرکت نامحتاطانه بنگر کردند و اعتقد داشتند داور بازی در این صحنه دچار اشتباه شد. در اینجا صحبت‌های کاپیتان‌های پرسپولیس و تراکتورسازی در میکسدزون ورزشگاه آزادی را می‌خوانید:

محسن بنگر: تربیت چنین بازیکنی از قلعه‌نویی بعید است
بازی خوبی داشتیم، اما توپها وارد گل نشد. وقتی خوب بازی می‌کنیم مشخص است که تماشاگر می‌آید، اما امروز روز خوب اخباری بود، مبارکش باشد. ما خیلی از بازی‌ها را می‌توانستیم ببریم که نشد. فوتبال، تنیس روی میز که نیست همدیگر را ناز کنیم. فوتبال است و درگیری پیش می‌آید. اما از قلعه‌نویی که بزرگ ماست بعید است چنین بازیکنی تربیت کند. عشوری 10 سال از من کوچکتر است، اما اشکال ندارد، او جوان است و سرمربی‌اش بزرگ ماست.
مهدی کیانی: کاپیتان پرسپولیس، به‌جای درگیری مدیریت می‌کرد
هر دو تیم برای سه امتیاز آمده بودند، اما در نیمه اول خستگی ناشی از لیگ قهرمانان آسیا روی کار ما تأثیر منفی داشت. در نیمه دوم با صحبت‌هایی که انجام شد کار را در دست گرفتیم و به بازی برگشتیم، اما این یک امتیاز به درد هیچ‌کدام از تیم‌ها نخورد. خطای بنگر صددرصد کارت قرمز داشت، اما داور نداد، به تصمیم او احترام می گذاریم، بنگر کاپیتان پرسپولیس است و باید به جای درگیری، مدیریت می‌کرد. چنین رفتارهایی جالب نیست و در شأن بازیکنان پرسپولیس نیست. ضربه آنقدر شدید بود که همه نگران شدیم. نارنجک‌ها آنقدر ترسناک بودند که در یکی دو صحنه که درنزدیک پای بازیکنان منفجر شدند، حتی امکان پارگی پای آنها وجود داشت.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-03-06 23:29:08
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴، ۲۳:۵۱
بنگر خیلی رو داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر