فهرست
کری‌خوانی استقلالی‌ها؛ آقای «مفسد فی الارض» پرسپولیسی بود؟
کری‌خوانی استقلالی‌ها؛ آقای «مفسد فی الارض» پرسپولیسی بود؟

کری‌خوانی استقلالی‌ها؛ آقای «مفسد فی الارض» پرسپولیسی بود؟

آی اسپورت - بعد از اعلام حکم اعدام برای بابک زنجانی عکس‌ها و مطالب زیادی در فضای مجازی منتشر شد. اما یکی از جالب‌ترین عکس‌هایی که به دفعات توسط طرفداران استقلال بازنشر شد عکسی بود که در آن بابک زنجانی با نشان دادن عدد 6 برای هواداران این تیم کری می‌خواند. شاید کمی تعجب‌آور باشد که چرا استقلالی‌ها تصویر این کری را که علیه خودشان است منتشر می‌کنند. اما داستان اینجاست که استقلالی‌ها با این کار می‌خواهند به طرفداران پرسپولیس طعنه بزنند. آن‌ها می‌خواهند بگویند کسی که به اتهام فساد اقتصادی «مفسد فی‌الارض» شناخته شده و به اعدام محکوم شده است از طرفداران پروپاقرص پرسپولیس بوده است.
واقعیت این است که علاقه زنجانی به پرسپولیس بیشتر از این حرف‌ها بوده است و او قصد داشت باشگاه پرسپولیس را بخرد. اما به سبب اهمیت «فراورزشی» این باشگاه، اجازه چنین کاری را پیدا نکرد و نهایتا به سمت باشگاه راه‌آهن متمایل شد. شاید آن روزها تعداد هوادارانی که میل داشتند زنجانی را بخرد کم نبود اما امروز همان عده خدا را شکر می‌کنند که پرسپولیس «راه‌آهن» نشد.

کد خبر:9402
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-03-07 12:14:43
نظر دهید

۱۴ نظر
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۲:۳۸
اهمیت فراورزشی لنگ؟ خخخخخخخ
برزو
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۰۰
لنگیها دیگه صداشون درنمیاد! طرفداران لنگ: امیر تتلو، بابک زنجانی، هدایتی و... (هدایتی هنوز رسوا نشده البته اونم یه روز معلوم میشه چیکاره است)
علی
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۴۵
طرفدارایه استقلال کاملا شبیه طرفدارای احمدی نژادن همیشه در حال افترا زدن به دیگرانن خودشونو که نمیبینن
امین
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۳۳
از کامنتهای استقلالیا میشه فهمید که اینا یه مشت آدم مفلوک عقده این که از هر چیزی برای حاشیه سازی استفاده میکنن حتی مرگ مرحوم نوروزی رو به دوپینگ ربط میدن این که دیگه چیزی نیست. نمونه کاملا بارزش کامنتهای "برزو " که کلا مزخرف میگه
RED
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۳۳
علی لایک داری داداش لایک
arash
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۱
طرفدار پرسپولیس بوده، حالا که چی؟ یعنی تو طرفدارای استقلال آدم خلافکار پیدا نمیشه؟ بن لادن هم طرفدار آرسنال بود. با این چیزا نه میشه در مورد پرسپولیس قضاوت کرد نه استقلال.
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۴۷
امین جان نشون دادی با کامنت مضحکت که مفلوک و عقده ای خودتی, در ضمن شما لنگیا و اون روزنامه ی,چرتتون از احمدی نژاد هم بدترین
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۴۶
ارش الان منطقی شدی, اگه برعکس,بود اینجوری نمی گفتی
آبی سوبله چوبله
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۷:۴۳
کلهم ریشه ی مفسدفی الرض برمیگرده به لنگ و لنگیا...خخخخخخخخخ
تاج کبیر
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۹:۲۵
از طرفدارای استقلا میخوام که با لنگی جماعت دهن به دهن نشید .گناه دارن بندگان خدا.من اگه تیمم سه سال قهرمان نشه روم نمیشه با کسی کری بخونم ولی این لنگیای جام ندیده بازم کل کل میکنن.بس کنید دیگه .لنگی که اخرین جامش جام ولایت اونم 5 سال پیش بوده از لحاظ منطقی نباید با کسی که تیمش انواع و اقسام افتخاهارو داده کل کل کنه.لنگی مجرم نیست بیماره.بیاید با بیماران مهربان باشیم.
برزو
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۳:۰۵
لنگی که اخرین جامش جام ولایت اونم 5 سال پیش بوده از لحاظ منطقی نباید با کسی که تیمش انواع و اقسام افتخارها رو داده کل کل کنه.لنگی مجرم نیست بیماره.بیاید با بیماران مهربان باشیم.
-
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۰۱
معلوم سواد کیسه کشها چقدر هست "عاصیا - افتخاهار - افساد -

علی انصاری هم بزودی گند دزدیهاش در میاد
عباس
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۹
خب اگه اینجوریه هانی کرده هم استقلالیه و رفیق جینگ قلعه مرغی تا لب تیغ هم رفته و برگشته این به اون در
عباس
پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۲:۲۹
خب اگه اینجوریه هانی کرده هم استقلالیه و رفیق جینگ قلعه مرغی تا لب تیغ هم رفته و برگشته این به اون در
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر