فهرست
کمیته انضباطی تهدید کرد: تماشاگران پرسپولیس محروم می‌شوند؟
کمیته انضباطی تهدید کرد: تماشاگران پرسپولیس محروم می‌شوند؟

کمیته انضباطی تهدید کرد: تماشاگران پرسپولیس محروم می‌شوند؟

آی اسپورت - بمباران ورزشگاه آزادی در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی، احتمالا برای سرخپوشان گران تمام می‌شود. تماشاگران پرسپولیس، از همان دقایق ابتدایی با پرتاب مواد منفجره جو سنگینی در آزادی به وجود آوردند و نیمه دوم و در جریان درگیری بنگر و عشوری، مواد منفجره آن‌ها دقیقا نیمکت حریف را هدف گرفت.
کمیته انضباطی، قصد دارد با تکمیل پرونده بازی و تخلفات تماشاگران، با این ماجرا برخورد کند. اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی، می‌گوید به زودی رای قاطعی درباره این بازی صادر خواهند کرد: «پرتاب ترقه و نارنجک طبق آیین نامه انضباطی تخلف بوده و مطمئنا به طور جدی در این باره تصمیم گیری می کنیم. به دلیل اینکه این بازی ناظر انضباطی نداشت و از جزئیات آن بی اطلاع هستیم، به محض رسیدن گزارش، قطعا رای مناسبی را صادر خواهیم کرد. بخشی از بازی را که از طریق تلویزیون تماشا کردم، شاهد درگیری دو بازیکن و به پرتاب نارنجک بودم. با توجه به اینکه این دیدار روزگذشته برگزار شد اما امیدوارم با ارائه هرچه سریعتر گزارش از سوی مسئولین سازمان لیگ و برگزار کننده این بازی، رسیدگی به تخلفات را در دستور کاری خود قرار دهیم و رای مربوطه را صادر کنیم. همانطوری که در هفته 21 با در اختیار داشتن گزارش تخلفات بازی، رای مسابقات فورا صادر شد.»
در پایان هفته گذشته لیگ، تماشاگران تراکتورسازی به علت فحاشی و پرتاب سنگ به یک بازی بدون تماشاگر محکوم شده بودند و به نظر می‌رسید کمیته انضباطی، قصد صادر کردن حکم مشابهی برای پرسپولیس دارد.
کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-03-07 14:27:36
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۴:۴۸
پس چی؟ انتظار دارین لنگیای بی فرهنگ محروم نشن؟
فرشادبازم10نفره
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۵:۳۱
اقایون عقده ای واسه 4تانارنجک 70هزارطرفداروکه محروم نمیکنن پس مامورای امنیتی وظیفشون چه؟وقتی خوب نمیگردن خب معلومه نارنجک میارن بعدشم ازکجامعلوم حتماکسی که انداخته طرفدارپرسپولیس بوده ؟؟من موندم پرسپولیس چیکاربااین عقده ایاکرده سربازی پرسپولیس هم دنبال قاتل بروسلین یه نمونش کمالوندکه سربازی پرسپولیس اون همه ازداوری حرف زدکه هیچ مشکلی نداشت ولی واسه بازی کیسه که علنی حقشونوخوردن ساکت موند
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۰۴
حتمن باید سر تیم مقابل رو بذارن لبه جدول گوش تا گوش ببرن که محروم شن؟ شورشو دراوردی آی اسپورت
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۶:۳۶
دوست محترم استقلالی ، شما هروقت تونستی با فرهنگ صحبت کنی اون وقت کامنت بزار و نظر بده اونم درباره فرهنگ…
-
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴، ۱۸:۲۴
لنگویچی ها مدعی شدن توطئه بوده!!!!! واقا مسخرس میخوان محروم نشن بازی در میارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر