فهرست
کرانچار: سرنوشت تیم‌های صعود کننده گروه پیچیده است
کرانچار: سرنوشت تیم‌های صعود کننده گروه پیچیده است

کرانچار: سرنوشت تیم‌های صعود کننده گروه پیچیده است

آی اسپورت - زلاتکو کرانچار در نشست خبری پس از دیدار برابر الاهلی امارات در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت :  مسابقه خوبی را شاهد بودیم. دو تیم موقعیت‌های خوبی را خلق کردند اما در نهایت دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. 
وی ادامه داد: موقعیت‌های خوبی در اختیار ما قرار گرفت که تبدیل به گل نشد و یکی از آنها نیز به تیر دروازه خورد که این موقعیت‌ها می‌توانست ما را به پیروزی برساند. الاهلی نیز به لطف مهارت‌های انفرادی برخی بازیکنانش موقعیت‌هایی را بر روی دروازه ما خلق کرد. 
کرانچار در مورد تیم‌های گروه که شانس صعود دارند گفت: الاهلی شرایط خوبی برای صعود پیدا کرده است اما هنوز سخت است که در مورد شانس‌های صعود صحبت کنیم. ما اگر دو دیدار آینده خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم شرایط برای صعودمان مهیا می‌شود و البته شاید سایر رقابت‌ها به گونه‌ای رقم بخورد که به طور کامل نیاز به شش امتیاز برای صعود نداشته باشیم. به هر حال شرایط سختی داریم و وضعیت تیم های صعودکننده هنوز مبهم و پیچیده است. 
سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: تا پایان رقابت‌ها به مبارزه خود ادامه می دهیم و امیدوار به موفقیت در دو دیدار آتی‌مان هستیم. 

     
آی اسپورت
2014-04-02 01:56:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر